Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Víkend atrakcí pro celou rodinu

26. března 2006 v 12:34 |  Kam s dětmi v Brně

24. 3. 2006 Tiskové středisko BVV - Nejvíce návštěvníků na veletrhy MOBITEX každoročně míří o víkendu, kdy je v pavilonech vedle zajímavých expozic čeká také bohatý doprovodný program.

Atraktivní podívaná se chystá v pavilonu G2, kde u příležitosti premiérové výstavy MODELY BRNO proběhnou mezinárodní halové závody rádiem řízených off-road modelů aut se spalovacími motory velkých měřítek 1:6 a 1:8. Přímo v modelářském pavilonu G1 jsou připraveny soutěže, prezentace modelářských klubů, výstava modelů, bazén pro modely lodí a trať pro RC modely aut, trucků a letadel.

V rybářském pavilonu F návštěvníky čekají výstavy fotografií a preparovaných ryb, 200 let stará rybářská vesnička, ukázky rybolovných technik, zajímavé diskuse a prezentace věnované například lovu pstruhů, lososů a sumců nebo zážitkům z rybářských výprav do Norska a Kanady. V sobotu od 14 hodin zde proběhne křest dvou DVD složených z televizních pořadů S Jakubem na rybách. Vedle producenta pořadů Karla Vágnera a autora a moderátora Jakuba Vágnera se zúčastní například zpěvačka Helena Vondráčková nebo autor filmů o bílých žralocích Steve Loveček Lichtag.

Mladé rodiny určitě nevynechají návštěvu pavilonu D s expozicemi veletrhu PRODÍTĚ. Vystavené zboží si zde mohou prohlédnout a vyzkoušet i bez asistence svých ratolestí, které v expozici Dětský svět čeká zajímavý program - mimo jiné skákací hrad, soutěže o ceny nebo vystoupení amatérských souborů. Chybět nebudou ani oblíbené miniškoly pro malé manekýny a architekty a poradny pro malé maminky či motoristy. V sobotu děti pobaví vystoupení Michala Nesvadby z Kouzelné školky a ŠKOLKIÁDA - soutěž týmů z mateřských škol na téma Zimní olympiáda v Turíně. V pavilonu D je zajištěno bezplatné hlídání dětí od tří let a maminky mají k dispozici koutek pro přebalování a kojení.

Kdo se chystá kupovat čalouněný nábytek, měl by v pavilonu V využít nabídky odborného poradenství Heleny Prokopové z Cechu čalouníků a dekoratérů. Do pavilonu A2 a expozice HANÁK NÁBYTEK s poradenským centrem zamíří zase zájemci o novou kuchyň. V sousedství si mohou prohlédnout reprezentativní výstavu České sklo a porcelán stejně jako nový projekt Technologie & Design, který potěší každého fanouška domácích kin a digitální zábavy.

O víkendu vyvrcholí také doprovodný program společnosti TESCOMA v pavilonu C. Sobotní návštěvníky čeká mimo jiné vystoupení mistrů světa v diskotancích, skupina TAM-TAM Orchestra, barmanská show a oslava 1. narozenin TESCOMA Magazínu s Jiřinou Bohdalovou a s moderátorem a kuchařem pořadu Párty Petrem Stupkou.

Zvláštní lahůdka na výstavišti čeká také příznivce sportu: v pavilonu Z se běží již 11. ročník Světového poháru v ultramaratonu - závodu na 48 hodin v hale, který je doprovázen řadou kratších běžeckých klání jednotlivců i štafet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 marty321 marty321 | E-mail | Web | 16. března 2008 v 18:12 | Reagovat

tak nábytek jo? můžu vřele doporučit kliknout na web a mrknout se tam

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama