Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Vila má o tři obyvatele víc!

27. března 2006 v 9:55

Vila má o tři obyvatele víc!

00:00 | Pondělí 27. 03. 2006
Do Vily vstupují tři trochu starší lidé. Čeká je týden života s VyVolenými. - Zdroj: Prima TV
Už jsme vás o tom informovali v průběhu tohoto týdne a nyní se to stalo skutečností - zatímco v sobotu Vilu opustil tajný agent Tomáš a netajná soutěžící Dana, v neděli večer se ve speciální Dovolbě (přesněji v její první části) do Vily nastěhovali hned tři lidé najednou. Budou tam žít týden a jejich úkolem je přesvědčit ostatní VyVolené, aby hlasovali právě pro ně. Je ale otázkou, zda budou VyVolení skutečně hlasovat pro nejsympatičtějšího delegáta, nebo zda budou taktizovat - v tomto případě se totiž taktika krutě vyplatí a VyVolení mají výhodu v tom, že dobře vědí, kdo je čím delegátem. Zajímá vás více? Čtěte dál!

Cože??? Hned tři najednou???!!!

VyVolení pozorně poslouchali, co jim Tereza říká. - Zdroj: Prima TV
VyVolení tušili, že o tomhle víkendu se ještě něco semele. "Dneska někdo přijde," prorokoval Tony už krátce po poledni. A když večer začalo být okolo Vily rušno, což VyVolení sice neviděli, ale navzdory odhlučnění trochu slyšeli, bylo jasné, že někdo přijde. Před půl devátou se na plazmě objevila Tereza a na férovku to vyklopila: "Přijdou k vám tři noví obyvatelé a budou to lidé, žádná zvířátka." Samozřejmě, to podstatné a rozšiřující si nechala až na později, je dobré nechat soutěžící trochu podusit - z počtu nově příchozích byli naprosto konsternováni. Až po skončení rekapitulace (nebojte, o rekapitulační článek nepřijdete) překvapeným VyVoleným prozradila konec celé detektivky: tři delegáti s nimi budou žít týden, pak si VyVolení sami vyberou toho nejsympatičtějšího. Všichni tři pak odejdou a do Vily nastoupí jako trvalý hráč ten, koho zastupoval onen zvolený zástupce. Jenže je tu jedno veliké ALE.

ALE proč netaktizovat???

Hanka Koppová jde lobbovat za Kykolku. - Zdroj: Prima TV
Kykolka, Světlana, Mirek. Tito tři kandidáti nedostali druhou šanci jen tak z plezíru. Jsou to lidé, kteří se umístili na druhých místech ve Volbách a získali největší počet hlasů. Jejich zástupci jsou v lecčem úplně jiní než oni. Není tedy možné si nepoložit otázku: má cenu skutečně volit nejsympatičtějšího delegáta? K čemu bude zvolit si sympaťáka, který beztak ten večer odejde a místo něj třeba přijde někdo, koho nebudu moci vystát? Kdepak, VyVolení mají jedinečnou příležitost odhadnout toho nejslabšího hráče a toho si vzít do Vily. Proč by měli dávat šanci případnému silnému hráči, který je pak třeba porazí v Duelu? VyVolení by měli taktizovat - mají-li tedy na to dost rozumu!

Vzít si spojence nebo radši slabocha?

Antonín Tesař, exmanžel Světlany, lobbuje hádejte za koho? - Zdroj: Prima TV
Marie si kupříkladu na castinzích hodně padla do noty s Kykolkou. I jeho teta se na ni dost těšila. A z toho, jak na mne působila naživo při setkání před Dovolbou, bych usoudil, že je to opravdu velice sympatická a srdečná paní. Myslím, že přízeň VyVolených si vyslouží především ona. Pavel se trochu kontroluje a Antonín je až příliš odtažitý - ale zas má takový trochu anglický styl humoru, což možná nesedne prvoplánovitému Martinovi, ale mohl by to ocenit Jakub či Tony. Ale zpět k Marii a Kykolkovi. Pokud se nechá Marie ovlivnit sympatičností tety Hanky a bude navíc chtít, aby šel do Vily Kykolka, bude to akce s dalekosáhlými důsledky. Sice bude mít ve Vile přítele, oporu, spojence, který jí pomůže přežít, ale pak třeba nastane chvíle, kdy nebude zbytí a bude s ním muset jít do Duelu.

Mozek či srdce, toť otázka!

Pavel Handl je Mirkův dobrý kamarád - a nyní i lobbista. - Zdroj: Prima TV
A jít do Duelu se silným soupeřem nikdy není moc dobré. To by možná byl jistější Mirek, který není tak výrazný a který si možná diváky tolik nezíská. Ale třeba se mýlím. Například v šatnách před Dovolbou už na mne Mirek působil mnohem lépe než v časech prvních Voleb. Byl méně nervózní (to ale byli i KyKolka se Světlanou), více vtipkoval a i ve studiu se víc projevoval. Tak uvidíme, jak nakonec VyVolení rozhodnou, zda to bude rozhodování mozkem či srdcem. Pro diváky by bylo zajímavější to srdeční. Ale pro VyVolené by to mohlo být osudné. Ať už půjde do Vily Kykolka (který by to tam tutově roztočil), Světlana (která mi slíbila, že už se nebude vracet ke smutnému tématu úmrtí její maminky, se kterým to ve Volbě už trochu přeháněla) nebo Mirek (který vsadil na svého kamaráda, bodrého moraváka), atmosféru ve Vile to změní.
A určitě ji změní i nadcházející týden s trochu starší generací ve Vile. Myslíte, že stihne dojít ke generačním konfliktům? Najde Antonín zalíbení v reality show? Budou chtít VyVolení nakonec vůbec pustit tetu Hanku ven z Vily? A jak budou nováčci ve Vile plnit úkoly? Nezbývá nám, než čekat a dívat se. Reality show je formát plný překvapení. Možná to tak zatím ještě nevypadá, ale příchod nováčků může být katalyzátorem mnohem větších událostí. Těšme se na ně...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama