Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Vlasta Korec je strýcem!

24. března 2006 v 13:16
Vlasta Korec s malým Lukáškem
Vlasta Korec s malým Lukáškem

Moderátor reality show VyVolení Vlasta Korec je čerstvým strýcem.

Jeho bratrovi Lukášovi (31) se v úterý 7. 3. 2006 přesně v 16:55 narodil syn Lukáš a po narození vážil 3,10 kg a měřil 45 centimetrů. Tuto radostnou událost oslavil Vlasta v divadle. "Byl jsem pozvaný na premiéru, narozené štěstí jsem slavil před začátkem, o přestávkách i na konci představení." říká Korec.
"Je to můj první synovec, prožívám to maximálně naplno. Už jsem se byl na něj podívat, je to to nekrásnější a nejlepší dítě na světe. Když jsem ho viděl poprvé, tak spinkal, ale občas otevřel jedno očičko a koukal se na svět, tak tam třeba viděl i mě." raduje se moderátor.
Tomu bylo maminkou Evou dovoleno, aby si Lukáška pochoval. "Bylo to jen chviličku, protože spinkal. Byl to nádherný pocit, je maličký. V tu chvíli jsem pochopil, že ač je brácha mladší, tak je mnohem dál, než já. Začaly mi v tu chvíli docházet některé věci." dodává Vlasta.
Svému synovce hodlá dle rady kolegyně rozmazlovat. "Dostal jsem od jedné dramaturgyně VyVolených pěknou radu. Pokud nejsem otcem, tak musím rozmazlovat, rozmazlovat, rozmazlovat. Teď mu budu kupovat hračky a pak ho naučím pít pivo." plánuje budoucnost Vlasta Korec. Jako první věc koupil synovci ještě před narozením kočárek.
Vlasta Korec by sám děti mít chtěl, ale ještě nemá tu pravou matku. "Nechci nikoho hledat, musíme o sebe zavadit."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama