Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Vraťte nám do vily Luboše. Byl nejlepší!

24. března 2006 v 9:04
Pokud si soudný člověk pročte diskuzní fóra a webové stránky Luboše Vícha, zjistí, že mu lidé všeobecně fandí. Duel Luboš versus Pity byl nespravedlivý a neférový!
Kde se vzala na poslední chvíli ta spousta hlasů pro Pityho?
Když pominu ty hlasy - proč se dostavila Dagmar a ne Pity, kterého Luboš vyzval? Asi nejspíš proto, že Pity by ze sebe nevydal ani hlásku, zrovna tak, jako od Duelu ve vile.
Proč je Pity proti ostatním zvýhodňován a může se převlékat kdykoliv se potřebuje zviditelnit a zvednout si sebevědomí? Pokud vím, motto soutěže je " každý sám za sebe". Jakto, že si Pity mohl nabalit do vily šest kufrů svých převleků?
A proč si ostatní nemohli s sebou vzít něco, čím by si dodávali kuráž a co dobře ovládají, aby síly byly vyrovnané? Takže Luboš kytaru, Pluto třeba buben a tak bychom mohli pokračovat! Není to náhodou proti regulím soutěže? Myslím, že Pity patří do divadla, tam by byl určitě dobrý a ne do reality show.
Nechápu, proč inteligetní, otevřený, přitažlivý a vtipný Luboš musel odejít! Myslím si, že byste měli být nestranní, ale sestřihy jasně dokazují, že do nich projektujete své sympatie a antipatie vůči jednotlivým soutěžícím a tím ovlivňujete diváky, kteří se nedívají na on-line kamery.Těch je asi víc, protože málokdo má čas sedět u
on-line kamer, aby si udělal nestranný názor.
Kdo zůstává ve vile po odchodu Lucky a brzy možná i Jakuba? Osobně nemám nic proti 4%, ale čeho je moc toho je příliš! Myslím, že už jste pochopili, že druhá řada VV diváky tak netáhne jako první! Bavilo mě to než odešel Luboš a nejsem sama Takže nám tam Luboše vraťte!
Pro sporné hlasování, a hlavně na přání diváků, se do Big Brother vrátil Filip Trojovský! Podle mě a spousty dalších lidí je neférový a nespravedlivý Duel dostatečným důvodem pro navrácení Luboše zpátky do vily! Nás diváky potřebujete kvůli sledovanosti a ta upadá, jinak by se neposouval vysílací čas!
Byla jsem fanynkou celé první řady vyvolených a prvních 14 dní i druhé řady. Už nejsem! Luboš by tam zamíchal kartami! Čím zamíchá Petr Krejczi, možná tak lžičkou kafe!
Já i spousta mých známých, kteří jsme se zaujetím sledovali celou první řadu VV, teď raději přepínáme jinam. Pro ty, kteří to nečetli, Mgr. Alice Mlynářová o Lubošovi Víchovi: " Výsledek prvního Duelu je velká škoda pro diváky Vyvolených, říká psycholožka!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama