Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

VV: Konec tajného agenta W4C a něco víc..

27. března 2006 v 9:50

VV: Konec tajného agenta W4C

08:03 | Pondělí 27. 03. 2006
Tomáš ve Vile skončil a přestěhoval se o budovu dál, do režie, kde pracuje. - Zdroj: Prima TV
Změna je život, říká staré české přísloví. A další změna nastala i ve Vile VyVolených. Nejprve se s námi rozloučil agent Tomáš. A bylo to rozloučení bouřlivé. I když jak pro koho. Rozloučila se s námi i Dana. A bylo to rozloučení emotivní. I když jak pro koho. Její odchod a příchod Sanny vyvolal ve Vile několik výlevů, ve kterých hlavní roli hrál Danin přítel Petr. Ale ta podstatná změna nastala v novém složení Vily. Do Vily totiž v neděli přibyli její noví obyvatelé. O koho jde? Čtěte dále.

Jak tajná mise agentova skončila

Důkaz nalezen, padouch dopaden. - Zdroj: Prima TV
Místo tradiční rozcvičky přišel ráno netradiční úkol. Bára upozornila bosse Pavla, že se v ložnici nachází mobilní telefon. Mobil pochopitelně patřil tajnému agentovi Tomášovi, což měla být záminka, jak ho za patřičně skandalózních událostí dostat z Vily. Protože Pavel s Karol jako první pátrači neuspěli, zapojila se do pátrání skoro celá Vila. VyVolení se domnívali, že jde zase jen o nějaký nejapný žert ze strany štábu, že zkrátka žádný mobil nikde není, že je to jen další úkol, který je má vytočit. Jaké ale bylo jejich překvapení, když se mobil skutečně našel. A našel se pochopitelně v osobních věcech agenta Tomáše. Šťastným nálezcem se stal policista Pavel.
"Ty jsi přišel hrát o patnáct mega, nebo nepřišel?", otázal se Pavel Tomáše. "Ne, nepřišel, já jsem přišel hrát o padesát korun", opáčil Tomáš. Bylo docela zajímavé sledovat, jak celou situaci VyVolení chápou. A chápali ji přesně tak, jak by ji chápat neměli. Totiž: bylo na nich patrné, že tajného agenta už dávno prohlédli a celou tu šaškárnu s ledovým klidem ignorují. "On tady je nastrčenej, on tady podle mě s námi nehraje. On nás tady má jenom všechny naštvat", bystře usoudila Marie. Tomáš se pak se všemi rozloučil a začala poslední a "nejhardcorovatější" část jeho mise.

Není Tomáš jako Emil

Agentova akce skončila prohozením židle skrz okno do kamerového koridoru. - Zdroj: Prima TV
Tomáš se totiž jal předvést záchvat ala Emil z první řady. Začal v zrychleném tempu pobíhat po Vile a u toho trousil nadávky. A nutno dodat, že to nebylo moc podařené. Kdybych byl nevěděl, že jde o tajného agenta, tak bych mu to nevěřil ani za mák. "Tak Báro, kolik mám? Dvacet vteřin, patnáct vteřin? Pak přijdou čerti, jo?", začal svou závěrečnou exhibici Tomáš. A pak to přišlo. Tomáš chytil jedno z polen a prohodil ho skrz jedno z oken. Ale bylo to asi málo, protože vzápětí na to toto okno "dorazil" jedním z křesel. Ihned se do Vily přiřítila ochranka a soptícího Tomáše na věky odvlekla. A stalo se neočekávané: VyVolené to vyrušilo z jejich klídku. Dokonce někteří z nich Tomášův záchvat pokládali za autentický. Třeba Karol, která se z toho všeho rozbrečela. "On to nehrál. On to v posledním okamžiku opravdu neustál", svěřovala se Karol se svými dojmy.

Hraje Sanny na city?

Dana se loučí s Vilou i jejími obyvateli. - Zdroj: Prima TV
To skutečné drama ale mělo teprve přijít. Dana - jedna část páru - měla totiž před sebou jenom pár hodin svého vilového života. A s Petrem se rozloučila večeří venku na terase, kterou jim připravil štáb. Rozloučení se všemi bylo z její strany velmi emotivní. Na Daně bylo totiž patrné, že emoce jí úplně cloumají. A ještě jedna věc mě zaujala. Dana totiž evidentně dokázala v lidech ve Vile vzbudit mnohem větší sympatie, než u lidí u obrazovek. Čím to asi bude? Sám za sebe si myslím, že Dana se dokázala velmi záhy zapojit do kolektivu, zkrátka více všem přirostla k srdci, což se o introvertní Sanny říci moc nedá. Každopádně do Vily se nakonec vrátila Sanny, a ostatní ji moc vřele nepřivítali.
Sannin návrat z Duelu nebyl příliš oslavován. - Zdroj: Prima TV
A zatímco Sanny si sama venku na terase vychutnávala pocit vítězství, tak ostatní uvnitř spekulovali, jak se mohlo přihodit, že lidé poslali domů Danču. Hlavně Tony z toho byl očividně znechucen: "Ona je prostě výjimečná, svým vzhledem a tím, jak dokáže hrát lidem na city. Jsem ji včera říkal: Ty potřebuješ reality show k tomu, abys ses dávala přes televizní obrazovku dohromady s mámou? Vždyť tohle může dělat každej, tyhle tahy. To je bezpáteřní, taktickej tah", zakončil Tony svůj razantní odsudek Sanny. Těžko říct, jestli měl v něčem pravdu. Sám za sebe jsem měl dojem, že Sannin smutek, který jsme během minulého týdne měli možnost několikrát vidět, byl autentický. Ale v reality show se nic neskryje, a jestli Sanny začala chladnokrevně hrát takovou hru na city, tak se to stejně jednou provalí. A pak už bude jenom na lidech, jestli jí ještě budou fandit.

Fuck off, tuleň!

Odchod Danči pochopitelně nejvíce rozhodil Petra. Ten se strašně opil a ve svém zoufalství začal ze sebe vyplavovat své skryté antipatie k Sanny: "My jsme se s Dančou snažili dát najevo, že tady nechceme být jako pár. A ta svině tlustá o nás řekla, že tu jsme jako štěňata." "Péťo, uškodíš si", chtěl usměrnit Petrův slovník Tony. Ale Petr ze sebe valil dál své zklamání: "Mně je to jedno, protože lid je zmagorizován touhle soutěží. A já tady už nechci být. A jestli mi tady tuleň vyřadí jednoho normálního člověka, tak ať jde do pr****. Ať tady ty lidi chtěj tohle vemeno. Fuck off, tuleň."

Noví obyvatelé

Nováčci jdou do Vily. - Zdroj: Prima TV
Kdo viděl nedělní rekapitulaci, tak jistě ví, že ve Vile došlo k jedné výrazné změně. Do Vily totiž vstoupili další tři její noví obyvatelé. A jsou to zástupci třech vybraných uchazečů z předchozích Voleb. Za prvního Kykolku do Vily nastoupila jeho teta. Za druhou Světlanu nastoupil její exmanžel. A za třetího Mirka nastoupil jeho kamarád. Tito zástupci pobudou ve Vile týden, přičemž by měli lobovat za své kandidáty. A VyVolení si na konci týdne vyberou jednoho z kandidátů. A vzhledem k tomu, že štáb VyVoleným pustil profily jednotlivých uchazečů, tak už hned na úvod se začalo ve Vile spekulovat o tom, koho si vyberou. Hlavní slovo vedl Tony, pro kterého prý přichází v úvahu jedině Světlana. A přizvukoval mu Jakub. To jsem opravdu zvědav, jestli zástupci za ten týden něco ve prospěch svých kandidátů zmohou. Vzhledem k tomu, že tady nijak ovlivňovat nemohu, tak otevřeně říkám, že bych si do Vily přál samorosta Kykolku. Ale Světlana taky není k zahození. Tak se nechme překvapit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama