Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

VyVolená Karin: Vždycky, když se zamiluju, skončím v blázinci!

30. března 2006 v 9:04
Karina Hovjacká
Karina Hovjacká
Čtvrtek 30.3. 2006, 08:00

VyVolená Karin (18) má ve vztazích velké problémy. SuperSpy vypátral, že každý svůj vztah velmi těžce zvládala a musela kvůli tomu dokonce navštěvovat psychologa.

"Kvůli svému prvnímu klukovi jsem byla u psychologa. Chodila jsem k němu dva roky," přiznala SuperSpy Karin těsně před svým vstupem do vily VyVolených. Když přišla svému prvnímu klukovi na nevěru, psychicky se zhroutila a rozhodla se vyhledat odbornou pomoc.

Nevěra

"Byl to můj první kluk a ten vztah jsem dost těžce prožívala. On si potom ale začal s jinou holkou a měli jsme vážnou krizi," pokračuje Karin. V té době začala chodit k psychologovi. Když se chtěl její přítel usmířit, navrhla mu, ať jde k psychologovi s ní. Přestože se zúčastnil několika schůzek, vztah to nezachránilo. "Já jsem k tomu psychologovi ale chodila dál do mých osmnácti," řekla Karin.

Psycholožka

Za dva roky pravidelných schůzek načerpala Karin informace, které se rozhodla využít dál. "Psychologie mě začala bavit, a dokonce jsem v těchto věcech pomáhala spolužačkám a kamarádkám," tvrdí Karin, která o přestávkách ve škole pořádala se spolužačkami soukromá psychologická sezení.

Zpovědnice

"Svých psychologických zkušeností bych chtěla využít i do budoucna, a tak jsem se třeba přihlásila na konkurz psycholožky ve zpovědní místnosti," řekla SuperSpy Karin, která se rozhodla nahradit psycholožku Báru Kosovou, kterou znají diváci jako Báru ze Zpovědnice. "Klidně bych tam mohla sedět já. Dokážu si představit, že bych ji nahradila," věří si Karin.

Deprese

Své psychologické cítění už uplatnila i ve vile, když měla Karolína tajný úkol předstírat deprese. Karolína si navodila stav, kdy neustále brečela a Karin byla jednou z dívek, které ji utěšovaly.
"Už nikdy tady nikomu nepomůžu," nadávala Karin, které prý velmi ublížilo, když se dozvěděla, že šlo o tajný úkol. (ku)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 si.si.simca si.si.simca | 20. května 2008 v 19:37 | Reagovat

Karin...no to je zlato.-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama