Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

VyVolená Karolína: Mám kost z plechu!

29. března 2006 v 10:03
Karolína Vrbasová
Karolína Vrbasová
Středa 29.3. 2006, 08:00

Karolína Vrbasová (25) bojuje se zdravotními problémy. Ozval se kovový kostní implantát, který jí způsobuje velké bolesti. "Strašně mě bolí to železo, co mám v rameni," začala si s oteplujícím počasím stěžovat Karolína.

Před třemi roky měla vážnou autonehodu, ze které vyvázla jen zázrakem. Tenkrát jela s dalšími třemi kamarády na oslavu narozenin.

Smyk

"Pamatuji se, že jsme dostali smyk, a pak už jenom, jak jsem se probudila v nemocnici," vzpomíná Karolína. Seděla na místě spolujezdce, a to se jí zřejmě stalo osudným, protože dopadla z celé posádky vozidla nejhůře. "Měla jsem otřes mozku a nějak nešťastně zlomenou klíční kost," dodává Karolína, které místo klíční kosti museli lékaři voperovat kovový kostní implantát. "Je to hrozný pocit mít v rameni deseticentimetrový kus železa," stěžovala si Karolína a ostatní zkoušeli, jestli jí na kosti bude držet magnet z mikroportu.

Štěstí

V životě Karolíny ale existují i světlé okamžiky, mezi které patří třeba její účast ve VyVolených. "To bylo psycho. Dostala jsem se tam náhodou. Stála jsem totiž před budovou, kde probíhal casting, a najednou mě oslovil nějaký kluk, jestli bych nechtěla do VyVolených. Byla jsem z toho v šoku, ale nakonec jsem do toho šla," dodává Karolína. (ku)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama