Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

VyVolení: Dana miluje Tonyho!

22. března 2006 v 18:48
VyVolená Dana Bekakisová
VyVolená Dana Bekakisová
Dana se už několikrát svěřila, že se jí velmi líbí Tony. Jakmile se jí začal dvořit, okamžitě jeho kouzlu podlehla VyVolený Tonda Jalovec VyVolená Dana Bekakisová
Klikněte na fotografii pro její zvětšení
//<![CDATA[ changeElCSS('more-pics','display','none') //]]>

VyVolený Tony (30) dostal úkol balit Danu (22), aby přinutil jejího přítele Petra žárlit. Nečekal ale, že se do něho Dana zamiluje.

"Můj tajný úkol spočívá v tom, že budu na Danu hodný a budu ji nenápadně balit, aby Petr začal žárlit," usmál se Tony do kamery, když ve Zpovědnici divákům oznamoval svůj tajný úkol, kterého se hned s neuvěřitelným nasazením ujal.
Narazil ale na věc, kterou nečekal. Dana má pro něho velkou slabost a během večera, kdy se jí dvořil, se do Tonyho zamilovala.
"Já jsem měla pocit už dávno, že je to oboustranné, ale neodvažovala jsem se ti to říct," špitala Dana Tonymu do ouška, když spolu tančili na terase. "Chtěla bych být princezna a ty můj princ," nechala se Dana unést náhlými emocemi.
Stěžovala si, že vztah s Petrem není to, co býval, a jejich vzájemné city podstatně ochladly.
Celý večer se Dana od Tonyho nehnula ani na krok a největší radost jí udělal nový "zalehávací" pořádek v ložnici, podle kterého spí vedle Tonyho a na druhém konci ložnice, než je Petr.
V noci se potom k Tonymu nenápadně přitulila a oba usnuli v objetí. (ku)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama