Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Zdeňka Žádníková-Volencová: „Těhotná? To chci být pořád!“

24. března 2006 v 15:24
Zdeňka Žádníková - Volencová (32) bude za pár měsíců rodit, stejně jako její postava Ivanka z Rodinných pout! Využíjí toho na Primě? Bude Ivanka rodit na place?
Byla to náhoda jako hrom. Scénáristky pro nejoblíbenější postavu z Rodinných pout Ivanku, dceru Rubešových, napsaly, že otěhotní s právníkem Sýkorou, kterého hraje Tomáš Matonoha. Kostymérky už začali připravovat vycpávky pro Ivančino rostoucí bříško, když její představitelka Zdeňka Žádníková - Volencová oznámila, že čeká miminko i ona sama. A aby toho nebylo málo, stejně jako právník Sýkora i Tomáš Matonoha se v té době začal těšit na přírůstek do rodiny. Mají sestry Bártů křišťálové koule? To nevíme, ale Volencová ani Matonoha hrát nemusí, pro ně se staly jejich role skutečností!

Narození svého potomka čeká Zdeňka již v červnu. Herečka, kterou diváci znají především jako Ivanku ze seriálu Rodinná pouta, stále nechce prozradit, zda to bude chlapeček nebo holčička. "Já bych vám to řekla moc ráda, ale sama to nevím. Chceme se nechat s manželem překvapit," říká.
Na těhotenství si vůbec nestěžuje. Cítí se prý báječně a maximálně si to užívá. "Manžel se o mě stará nádherně, je na mě hodný, i ve chvílích kdy si to nezasloužím. Věříte, že chci být těhotná do konce života?" prozrazuje budoucí maminka.
Jestli si ale někdo představuje, že Zdeňka jen odpočívá, tak se mýlí. Kromě natáčení seriálu Rodinná pouta dokončuje s manželem stavbu nového rodinného domku, který je za Prahou. "Víc než kočárkama a plenkama teď žiju obkládačkama, dlaždičkama a spárovačkama. Naštěstí už finišujeme." prozradila.
Nastěhovat by se měla s celou svou rodinou už příští měsíc. Vybavení celého domu si vzala za úkol sama Zdeňka. "Výhoda toho domu je, že je světlý. Nebudu si na vybavení najímat architekta. Zařídim ho sama," dodává. Inspiraci již čerpala na stavebním veletrhu. "Byla jsem tam okouknout pár věcí. Dcera Andrejka si tam vybrala maketu domu o velikosti 3x5 metrů a rozhodla se, že ho chce koupit. Do toho bychom se ale všichni asi těžko vešli." směje se Zdeňka Žádníková-Volencová.
Foto: Prima, archiv Zdeňky Žádníkové -Volencové
Autor: Jana Truksová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama