Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Ze zákulisí

24. března 2006 v 9:59
MUDr. Adam Suk dostává větší příležitost

MUDr. Adam Suk z Ordinace v růžové zahradě, kterého hraje JOSEF PEJCHAL (26) z Východočeského divadla v Pardubicích, dostává v seriálu větší prostor. Od 23. března (58. díl) ho uvidíme takřka v každém dílu.
Ozvěny seriálu
Díky roli dr. Suka si ke mně kolegové z divadla občas chodí pro radu. Všechno je to samozřejmě z legrace, ale mě to moc těší. Jeden kolega, jemuž zanedlouho přibude do rodiny potomek, mě například "požádal" abych jeho ženu odrodil v divadle, aby nemusel jezdit do porodnice. Dobírá si mě dokonce i paní vrátná v divadle, když si libuje v tom, že už konečně našla svého doktora.
Zkušenost s lékaři
S lékaři mám ty nejlepší zkušenosti. Sám jsem, jako malinký, měl operaci srdce a za to, jak skvěle mě dali dohromady, jsem jim velmi vděčný. I v rodině a mezi přáteli máme lékaře. Obdivuji je za to, co dokáží a jak své schopnosti využívají pro dobro druhých.
Seriálová hvězda
Tak slavný nejsem, aby mě lidé poznávali i na ulici, ale občas se mi to stane zejména v Pardubicích, kde mě znají z divadla, v němž hraji už třetí sezónu. A když se vrátím do rodného Českého Krumlova, tak tam také. Mám tam hodně příbuzných a známých. Rádi mi seriál připomínají; zjišťují, co je nového a snaží se ze mně dostat, jak to bude dál.
Žertíky z jeviště
Při natáčení seriálu je veselo téměř pořád, ale že bychom si prováděli legrácky během natáčení, to většinou ne, na to není čas. Narozdíl od jeviště je kamera velmi citlivá na detail, proto bychom museli scény s "cukáním koutků úst " přetáčet. Spoustu žertíků ale zažívám v divadle. Inscenace Král Colas Kolikátý od Romaina Rollanda (Pavel Kohout), kde hraji Annise, začíná maškarním rejem, na němž vystupuji v obrovské masce hlavy, tak velké, že mi sahá až do pasu. Dovnitř té masky, kterou si narazím těsně před tím, než jdu na jeviště, mi kamarád-kolega nedávno přilepil velkého gumového pavouka. Pavouci mi nevadí, spíše jsem měl radost, že se někdo pokusil udělat vtípek a dohrál jsem tu scénu i "s pavoukem v hlavě". Mám moc rád legraci a velmi ocením dobrý vtip!
Skotská role
Celé loňské prázdniny (2005) jsem strávil ve Skotsku - v Edinburghu a St. Andrews na mezinárodním divadelním festivalu. Tvůrčí tým si mě našel v databázi jedné herecké agentury a obsadil mě do role Thomase ve hře Three Thousand Troubled Threads. Jednalo se o představení, v němž hráli herci několika národností, včetně např. Číňanů. Já, Čech, jsem hrál Slováka Thomase, který je v Glasgow na univerzitních studiích, kde prožije krásný i nešťastný vztah s hlavní postavou hry, s dívkou Ying.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama