Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Březen 2006

3 důvody, proč se zamilovat v práci

31. března 2006 v 19:58
3 důvody, proč se zamilovat v práci 31.3.2006 0:03
Cože, tobě se líbí Roman z kanclu? Neblbni! Budete si nosit práci domů a šéf vás přetrhne! Něco takového by na vás asi po přiznání pracovního románku vychrlila kamarádka. Dobře, o prvních dvou argumentech se dá polemizovat. My vám ale naservírujeme 3 dobré důvody, proč by měl váš nadřízený nad čerstvě zaláskovanými hrdličkami zajuchat.

Šok! Budou se VyVolení stěhovat? Voda se blíží k Vile!

31. března 2006 v 19:55
Je docela dobře možné, že se bude opakovat situace, která nastala minulý rok a VyVolení si budou muset sbalit a rychle se vystěhovat! Důvodem je tentokrát nebezpečí povodně!
Událost, která se odehrála v první řadě VyVolených, kdy byl celý štáb včetně soutěžících násilně vystěhován z Vily, markantně zvedla Primě sledovanost. Pozemek na Harfě, kde stála původní Vila, obsadil její majitel pomocí brutální ochranky. Tvrdil, že televize Prima neplatila včas nájem. Ta se bránila a oháněla se právníky, kteří zaručeně tvrdili, že jeho zásah byl neoprávněný. Kde byla nakonec pravda, se dosud nevyřešilo. Jedno je jisté, celá tato událost zvedla televizi Prima sledovanost do nebeských výšin. Když začínala stagnovat, násilné vystěhování ji zase zvedlo. A teď se zdá, že se naši VyVolení budou muset opět stěhovat... a možná zase na Slovensko!
"Bezprostřední ohrožení v současnosti nehrozí," řekl nám mluvčí VyVolených, Martin Horák. "Neustále sledujeme situaci a monitorujeme okolí. Ale připravujeme se na všechny možnosti." Pokud by se voda dostala až do Vily, podle jeho slov by se soutěžící přestěhovali prozatím do hotelu, kde by na čas zůstali. "Rádi bychom se ale potom vrátili na původní místo, to však závisí na stavu objektu," dodal. Pokud by povodeň nadělala velké škody, museli by najít alternativní řešení situace. Martin Horák nám sice vysloveně neřekl, že jedinou možností by pak bylo opětovné stěhování na Slovensko, ale byla by to jediná reálná možnost. "Vše by pak záviselo na vedení televize Prima, jaký nový objekt by vyjednala," sdělil nám exkluzivně.
Vedoucí projektu VyVolení, Radko Janoušek, ještě před začátkem druhé řady tvrdil, že objekt Vily je na libeňském ostrově chráněn ochranným valem proti stoleté vodě. Ochranný val je u nové silnice vedoucí mezi autobazary a táhne se až na hráz vedoucí přes Rokytku. Je to území určené do budoucna k zástavbě. Vozidla z autobazarů ale už musela být vystěhována (jak vidíte na obrázku). "Autobazary jsou částečně mimo protipovodňový val," řekl nám jeden člověk, který v Libni bydlí. "Přes Rokytku je skutečně megahráz, takže by vodu měla udržet."
Jenže voda je živel. Pokud se dostane přes hráze až k Vile, jedinou možností Primy bude vystěhovat soutěžící opět na Slovensko. Jedině tam by měl český štáb zázemí, jedině tam by měli uzavřený objekt s nainstalovanými kamerami. Pokud by musela Prima vystavět náhradní objekt, VyVolení by strávili minimálně tři měsíce na hotelu a to by skutečně už nikdo nesledoval. Jenže ve slovenské Vile je teď 13 lidí, našich VyVolených je 12. 25 lidí v malém objektu Vily? To by bylo jistě zajímavé. Zejména, až by se seznámili všichni s Erikem, který je na Slovensku nejvýraznější osobností. Je to otevřený transexuál - prý žena uzavřená v mužském těle. Erik je taková šílenější verze Vladka z naší první řady - když například dostal zákaz kouření, zabil slepici, kterou tam měli jako domácího mazlíčka. To by bylo jistě velmi atraktivní, nemyslíte?
Foto: Prima, archiv

První návštěva Chůvy v akci se odehrála u Koblihů

31. března 2006 v 19:45
29.3.2006 - koblihovi
Rodiče Koblihovi mají čtyři děti. Občas v rodině zavládl křik, zmatek a zoufalství a rodiče se začali kvůli dětem hádat. Ovládla je netrpělivost a únava. A jaké bylo nejčastější řešení celé situace? Dát dětem na zadek! A to byl také důvod, proč si do rodiny pozvali Chůvu.
V čem spočívala pomoc?
Chůva okamžitě rozpoznala, že problém je hlavně v rodičích. Nejdůležitějším pravidlem tedy bylo "žádný křik a žádné tělesné tresty". Ani jeden z rodičů nevěřil, že něco takového bude vůbec možné. Místo pokřikování přes celý byt začala chůva celou rodinu učit přímé komunikaci z očí do očí a také objímání a tělesným kontaktům.

Chůva - Popelková Eva
Před návštěvou rodiny:
Jaký jste měla první dojem z rodiny, ve které jste měla strávit týden?
Měla jsem dojem, že chtějí pomoci od nestranného člověka. Že mají snahu něco vylepšit.
Jak vás přijaly děti?
Velmi dobře. Nebyl žádný problém, vzaly mě tak, že do rodiny téměř patřím.
Co jste považovala za hlavní problém rodiny Koblihových?
Vztah mezi chlapci, křik rodičů a častější používání "ruky přes zadek".
Po návštěvě rodiny:
Jaké momenty pro vás byly nejnáročnější a proč?
Zprvu nejnáročnější bylo vysvětlit rodičům, že se nemají dohadovat před dětmi.
Co bylo příčinou problémů v rodině?
Jejich mládí a nezkušenost. Také přepracovanost. Tatínek celý den v práci, maminka na děti sama.
Jak jste se skamarádila s dětmi a rodiči? Jak vás přijali?
Tím, že, že chtěli pomoci, tak mě přijali velmi kladně a čekali, až přijdu a pomůžu jim.
Co považujete za svůj největší úspěch v této rodině?
Za úspěch považuji to, že rodiče přijali mé rady a dokonce i teď si voláme a máme spolu schůzky.

Co se podařilo?
Matka:
Uvědomila si, že chyba je hlavně v ní. Přestala křičet a začala s dětmi komunikovat z očí do očí. Naučila se jim dávat druhou šanci. Když něco provedou, nejdříve jim řekne, co udělali špatně, dá jim šanci se přiznat a napravit chybu. Teprve po druhém nebo třetím pokusu přistupuje k trestům. A začala být důsledná. Když se na něčem s manželem domluví, nepodkopávají si autoritu, drží při sobě a hlavně se nedohadují před dětmi.
Otec:
Pro toho bylo nejtěžší přistoupit na to, že už nebudou žádné tělesné tresty. Dokázal to. A hlavně se udobřil s nevlastním synem Patrikem, se kterým měl komplikovaný vztah. Patrik se mu dokázal omluvit a obejmout ho. Byl to asi vůbec jejich první tělesný kontakt!
Napište mi Váš názor na pořad. Mě hodně dojal a co Vás?

Štáb přitvrzuje!!!

31. března 2006 v 19:38
Kolo trestů
15:21 | Dnes
aneb nové Kolo trestů
Hlavní dramaturg Honza Potměšil připravil se svým kreativním týmem vilové části nové tresty pro tzv. "Kolo trestů." K důvodům změny obsahu kola se vyjádřil takto:" Rozhodli jsme se přitvrdit, chceme, aby VyVolení měli při každém zatočení kolem, skutečný strach. Doba jejich tzv. sranda trestů tipu "Jsme svázaný," skončila. VyVolení si musí uvědomit, že hrají o patnáct miliónů a pokud neplní pravidla, nebo zadání úkolů, stihne je a ostatní opravdové potrestání." Změna trestů jen potvrzuje zpřísnění života ve Vile a tým má připraveno ještě řadu novinek, které překvapí jak samotné VyVolené, tak i diváky.
Od pondělí se tedy můžeme těšit na následující:
Kolo trestů
0 Dnes můžeš očekávat cokoliv a kdykoliv. Trest ti dá štáb.

1 Pro všechny VyVolené tři dny nekouření spojené s protikuřáckou kampaní.

2 12 hodin si nesmíte lehnout a sednout.

3 Vyber si k sobě jednoho VyVoleného, se kterým se přivážeš na 12 hodin ke kládě.

4 Okamžitě odneste veškeré potraviny do zásobovací místnosti. O vaše stravování se postará štáb.

5 Budeš vyměněn.

6 Vyber si k sobě tři VyVolené a dohromady musíte bez přestávky ušlapat 100 km na rotopedu.

7 Vyber si k sobě dva VyVolené a odevzdáte navždy své osobní věci. Plyšáky, fotografie příbuzných, brýle atd.

8 Každou hodinu dostaneš od ostatních VyVolených ve vaně skotské střiky. Počet hodin určí štáb.

9 Odevzdejte všechny matrace, peřiny a polštáře. Budete spát jen na roštech postelí.

10 Pro všechny VyVolené ? hodiny zvukové psychoterapie.

11 Vyber si k sobě jednoho VyVoleného a máte spolu 12 hodin službu v kuchyni. Můžete z ní odejít pouze na wc. Ostatní VyVolení do kuchyně nesmí vstoupit.

12 Vylosuj si jednoho VyVoleného a běžte na 12 hodin na samotku do prádelny.

13 Vyber si tři VyVolené a běhejte hodinu kolem bazénu.

14 Vyber si k sobě jednoho VyVoleného a oškrábejte 50 kg brambor. Bez přestávky!

15 Vyber si jednoho VyVoleného a ten za tebe vytočí trest.

16 Pro všechny VyVolené tři dny bez alkoholu spojené s protialkoholní kampaní.

17 Vyber si k sobě tři VyVolené a během 20 minut přemístěte všechna polena.

18 Zatoč si kolem ještě 2 x a stihnou tě oba vytočené tresty!

19 Urči jednoho VyVoleného a ten bude vyměněn.

20 Dnes můžeš očekávat cokoliv a kdykoliv. Trest ti dají ostatní VyVolení.

Začátek a konec časově vymezených trestů oznámí gong!

Zoufalá rodina Sanny prosí Primu: Dejte jí oheň!

31. března 2006 v 19:22
Sanny se ve vile stýská jak po matce Zdeňce, tak po přítelkyni Štěpánce.
Sanny se ve vile stýská jak po matce Zdeňce, tak po přítelkyni Štěpánce.
Pátek 31.3. 2006, 18:00

Strach! Zdeňka Bartošová, matka VyVolené Sanny (21), má slzy na krajíčku. Má strach o dceru, které podle psychologů hrozí ve vile psychický kolaps.

"Nechte ji předvést něco s ohněm, hned se jí zlepší nálada," prosila i její přítelkyně Štěpánka štáb Primy.
"Jsem moc smutná z toho, jak si poslední dobou Sanny v soutěži vede. Každý vidíme, že se vůbec nezapojuje do zábavy. Nevím, co s ní je. Možná ji dostalo, jak na ni pořád útočí Tony," přemítá matka korpulentní soutěžící.
Redakci se ozvala i psycholožka, která po poradě s kolegy z oboru vyzývá Primu, aby zastavila psychický teror ve vile!
"Musejí to skončit! Není přece možné, aby Sanny ten Tony takhle deptal. S kolegy jsme se shodli, že je ta dívka těsně před zhroucením. Prima musí co nejdřív rázně zakročit," říká kategoricky naše studovaná čtenářka.

Šílenství

"Že by se Sanny zhroutila? To určitě ne! Když přežila smrt babičky, kterou tolik milovala, přežije všechno. Ale je pravda, že ji hádka s Tonym opravdu sebrala. Muselo ji štvát, když Tony tvrdil, že něco neřekl, a všichni jsme přitom viděli, že to z úst vypustil.
Obdivuju dceru za to, že je pořád tak silná.
Měla by se ale do hry opravdu víc zapojit," končí své povídání matka Sanny.
"Kdyby dostala oheň, viděli by všichni, jak je zábavná," prosí za Sanny i její přítelkyně Štěpánka. Povolí to Prima?
(daz)

Rodinná pouta: Voda zastavila natáčení!

31. března 2006 v 17:21
Sašu Rašilova a Renatu Visnerovou nespojují jen role v seriálu, ale nyní i strach z velké vody.
Sašu Rašilova a Renatu Visnerovou nespojují jen role v seriálu, ale nyní i strach z velké vody.
Pátek 31.3. 2006, 16:00

Herci ze seriálu Rodinná pouta jsou zoufalí. Kvůli povodním zřejmě nebudou moci dokončit natáčení poslední řady oblíbebého seriálu.

Natáčení Rodinných pout ve velké míře probíhá v holešovických ateliérech, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti rozbouřené Vltavy.

Voda

"Nechceme myslet na nejhorší, ale pro jistotu jsme se štábem již vypracovali krizový plán. V případě, že bude oblast kolem ateliérů evakuována, budeme nuceni změnit plán natáčení," popsala tíživou situaci koordinátorka Rodinných pout Irena Maňáková.

Komplikace

Ironií osudu je, že hercům zbývalo dotočit již několik málo dílů poslední série legendárního rodinného seriálu.
"Pokud dojde na nejhorší a my budeme muset opustit budovu v Jankovcově ulici, přesune se natáčení na zatím předem neurčenou dobu. Začíná divadelní sezona a herci mají již nasmlouvány jiné pracovní projekty, a tak se obávám, že by mohly nastat opravdu nepříjemné komplikace," dodala Maňáková.
Místní obyvatelé, kteří žijí v okolí holešovických ateliérů televize Prima, SuperSpy prozradili, že během povodní dosahovala voda do skutečně hrozivé úrovně. Pětisetletá voda tuto oblast na několik týdnů odřízla od veškerého dění. Herci z Rodinných pout se modlí, aby se tento děsivý scénář letos neopakoval. (jc)

Moderní rady hospodyňkám :-)

31. března 2006 v 15:49
1. rada Aby brambory neklíčily, je potřeba vložit do pytle s bramborami jablko. Ne, správně je: Kupte očištěné brambory nebo hranolky, dejte je do mrazničky a mějte je tam i celý rok. G170229.gif
2.rada Než vlijete těsto do formy, vymažte ji tukem a vysypte moukou nebo strouhankou. Ne, správně je: V obchodě za rohem prodávají hotové zákusky. Není to daleko a je to bez práce .
3.rada Když se vám podaří přesolit polévku, hoďte do ní, ještě během vaření kousek brambory. Ne, správně je: Vaše rodina má být ráda, že jste vůbec něco uvařila a je jedno, jestli je to k jídlu.
4. rada Bolí vás hlava? Vezměte citron, rozkrojte jej na polovinu a potřete si jimčelo. Bolest ustoupí. Ne, správně je: Vezměte citron, rozkrojte jej na polovinu, hoďte jej do sklenice s tequilou a vypijte. Hlava vás bude bolet dál, ale budete příliš opilá na to, aby vám to vadilo.G170199.gif
5.rada Aby vám láhev vína při otevírání neklouzala, zabalte ji do utěrky. Ne, správně je: Oblečte si něco sexy a zaklepejte na dveře souseda. G170178.gif
6. rada Zůstalo vám víno? Zmrazte jej do kostek ledu a použijte na ochucení masa a omáček. Ne, správně je: Cože, zbytky vína? Něco takového neznám!

Socha rodící Britney Spears! Skandál?

31. března 2006 v 15:33
Britney Spears
Britney Spears
Pátek 31.3. 2006, 14:00

Socha rodící popové star, která má být 7. dubna odhalena v newyorské galerii, vyvolala obrovský rozruch.

Umělecké dílo v životní velikosti je součástní nově otevírané výstavy proti potratům. Odpůrci potratů jsou přitom rozhořčeni, protože mají dojem, že socha zostuzuje jejich hnutí.

Autor Daniel Edwards, který znázornil Britney Spears během porodu klečící na medvědí kůži, obdržel už přes 3000 e-mailů plných nepochopení.
"Je to nový pohled na kampaň. Její aktivisté většinou propagují krvavé snímky potratů. Tohle je obraz zrození," řekl umělec na svou obranu.
Edwards se se zpěvačkou osobně nikdy nesetkal a její podobu prý zachytil pouze podle fotografií. "Obdivuji ji. Je to zbožňovaná bytost," prohlásil.
Americký list Daily News upozornil, že si sochař byl velice dobře vědom toho, že jeho socha vzbudí náležitou pozornost, pokud bude znázorňovat kontroverzní celebritu jakou Britney jistě je. Pokud by to tak nebylo, díla by si všiml jen zlomek lidí.

VyVolení neviděli povodně

31. března 2006 v 15:29
Karol a Jakub na vzdušném výletu z vily.
Karol a Jakub na vzdušném výletu z vily.
Pátek 31.3. 2006, 14:00

Slepota! VyVolení Karol (25) a Jakub (27) se díky jeřábu mohli podívat na okolí vily. Nevšimli si ale toho, že jsou ohroženi velkou vodou.

To byl šok! Zatímco v centru Prahy stoupala nebezpečně vysoko hladina Vltavy, nic netušící soutěžící Karol a Jakub dostali odměnu: výlet!
Byl v tom ale háček: nešli mimo vilu. Do vily byla přistavena plošina, která je vynesla do výšky několika desítek metrů, odkud mohli pozdravit fanoušky a náhodné kolemjdoucí.
Ani jeden z nich si přitom nevšiml, že se Vltava už skoro vylévá z břehů a blízký Libeňský most je kvůli povodním už dávno uzavřen…

Brožová a Kovarčík: Poprvé spolu na veřejnosti

31. března 2006 v 13:02
Podnikatel Peter Kovarčík házel očka po své exmilence
Podnikatel Peter Kovarčík házel očka po své exmilence
Pátek 31.3. 2006, 12:00

Není to tak dlouho, co Kateřina Brožová (38) a Peter Kovarčík (50) mezi sebou vedli ostrou mediální válku. Ale jak se zdá, vše je odpuštěno a zapomenuto.

Včera se totiž společně objevili v nově zrekonstruovaném Hudebním divadle Karlín. Sice celou dobu dělali, že se vlastně neznají, ale jejich kradmé pohledy a jako náhodná setkání, nikomu neušly.
"Milenci nejsme a nepřátelé taky už ne," mlžil zámožný podnikatel Peter, který se minulý týden vrátil z Miami, kde má letní sídlo. "Potřeboval jsem si tady od toho blázince odpočinout a vyčistit si hlavu," svěřil se nám do bronzova opálený Kovarčík, který v Americe strávil měsíc a půl.

Hádka

Dovolenou by zřejmě potřebovala i Kateřina, protože její nasupený výraz svědčil o tom, že není moc v pohodě. Taky se v jednu chvíli neovládla a přítomným fotografům ztropila hysterickou scénu.
"Celá situace mezi mnou a Peterem je strašně složitá. Jsem už ze všeho tak unavená, což se podepsalo i na mém zdraví," stěžovala si herečka. Zpovzdálí vše pozoroval Peter, který si s úsměvem na rtu pokuřoval drahý doutník.

Žhavé zprávy z vily VyVolených

31. března 2006 v 8:08
Martin Hranáč
Martin Hranáč
Pátek 31.3. 2006, 08:00

Martin má řidičák s rekordem, Karin pije koření, Pity má za sebou porod!

Martin (23) na sebe ve vile práskl, že si konečně udělal papíry na auto. "Bylo to naprosto super, testy jsem udělal s plným počtem bodů. Instruktoři na mě zírali, prý je to skoro zázrak, že se to nestává," chlubil se.
Karin (18) se stala terčem hustého vtipu Martina a Marcy. Když spala v klidu v křesle, dali jí oba rošťáci napít z polévkového koření. Karin ta příšerná chuť probudila a musela rychle vypít džus, aby zahnala pachuť v ústech.
Pity (26) si dal velkou porci salátu s cibulí, kterou mu připravila Marcy. Když Pity dojedl, začal si stěžovat na šílené bolesti břicha. "Je mi hrozně zle, já snad porodím!" stěžoval si ženomuž Pity. Upozornění: vážně na sobě neměl ženské šaty!

Teplo přechodného domova - privát nebo kolej?

31. března 2006 v 7:41

Většina studentů nemá to štěstí (pro někoho je to možná smůla), že se jejich vysoká škola nachází právě v jejich rodném městě. Musí se postavit na vlastní nohy a začít se starat o budoucí bydlení. Pro většinu studentů bude asi největší dilema rozhodnout se buď pro kolej nebo privát.

První a nejjednodušší volba - kolej

Pro studenta střední školy, který je zvyklý, že za něj většinu záležitostí vyřídí rodiče, je asi nejjednodušší volbou kolej. Většinou stačí, když podá elektronickou formou žádost o kolej a pak už se nemusí o nic dalšího starat. Student, který bydlí dostatečně daleko od vysoké školy (podle dojezdových minut), pak tímto krokem dosáhl s minimálním výdejem energie maximálních výsledků!

Stačí pouze v pohodlí domova sledovat elektronickou poštu, ve které následně dostane vyrozumění o přidělení koleje. Volba koleje se vám sama nabízí. Kdo splňuje kritéria, má prakticky stoprocentní šanci kolej získat. Uděláte pouze výše zmíněné náležitosti a bydlíte. Jednoduché, rychlé, dostupné

Hurá na privát!

Na každého se však štěstí neusměje. Je spousta studentů, kteří kolej právě kvůli dojezdový minutám nedostali a přesto chtějí bydlet v místě školy. Upřímně vám řeknu, že dojíždět každý den 50 km tam a zpět není žádný přepych, zvláště když máte přes den volné hodiny, první cvičení vám začíná už v 8 ráno a poslední přednáška končí v 6 večer. Tento režim se moc dlouho vydržet nedá.

Existují i tací, kteří by na kolej nárok měli, ale záměrně této možnosti nevyužívají. Co je k tomu vede? Jde o studenty, kteří chtějí vyzkoušet jinou alternativu bydlení, jsou ochotni věnovat shánění bydlení svůj volný čas a motivuje je finanční stránka. Protože bydlení na privátu vyjde často levněji. Dále to má také psychologický dopad.Můžete si říct: "Stojím na vlastních nohách!"

Jak shánět pronájem v Brně?

Z osobní zkušenosti vám můžu říct, že shánět byt v Brně není žádný med! Musíte přečíst spoustu inzerátů, oběhat nespočet realitních kanceláří, vydat pár inzerátů s poptávkou Když už se vám podaří vhodný byt najít, stojíte před dalším problémem, kterým jsou spolubydlící. Nejlepším řešením je bydlet se spolužáky nebo známými ze střední školy, protože se většinou znáte. Věřte však, že na privátu poznáte spolubydlícího i z té horší stránky! Dalším řešením je shánět spolubydlící na inzerát, avšak podle mě to není moc dobré řešení. Ale když to nejde vyřešit jinak, za zkoušku to stojí.

Dalším problémem je velikost bytu. Pokud budu uvažovat pokoj pro dva spolubydlící, pak velmi zjednodušeně platí, že čím větší byt, tím levnější. Toto pravidlo ale nemusí platit vždy, záleží především na štěstí. Podle mého názoru je však 3 + 1 maximum. Šest lidí v jednom bytě je opravdu až dost

Ceny privátů v Brně

Čím blíže centru se byt nachází, tím draží samozřejmě bude.
1+1 dá se získat kolem 4000,- + služby
2+1 cena od 7500,- + služby
3+1 tento byt si můžete se štěstím obstarat za cenu kolem 10000,- + služby, spíše však kolem 12000,- + služby

Vyskytuje se zde však jedna zrada. Ne všechny byty nabízené k pronájmu jsou nabízené právě studentům a dá vám velkou práci byt pro studenty vybrat. Nicméně je jich relativně dost, musíte pouze hledat. Z ceny bytu vyplývá, že se při plném obsazení dostanete na cenu kolem 2000,- Kč. Pro srovnání ceny kolejí VUT:

Kolejní
Dvoulůžkový 2400,-
Třílůžkový 2000,-
Třílůžkový s novým nábytkem 2200,-
Třílůžkový velký (x41) 2600,-

Purkyňova
Dvoulůžkový 1950,-
Dvoulůžkový s novým nábytkem 2100,-
Třílůžkový 1750,-
Třílůžkový s novým nábytkem 1900,-

Kounicova
Jednolůžkový 2600,-

Mánesova
Dvoulůžkový 2200,-

Po tomto přehledu je zřejmé, že ceny kolejí jsou zhruba srovnatelné s cenami privátů, popřípadě o něco vyšší, proto je jen na vás, jaký typ bydlení si vyberete.

Výběr bydlení je pouze na vás

Místo, kde budete bydlet je pouze na vás a záleží, jaké máte priority, jaké chcete pohodlí, jak rádi spíte a jaký klid ke spánku potřebujete. Existuje mnoho kritérií, která musíte uvážit při výběru bydlení v Brně. Já bydlím na privátu a tento způsob bydlení mi absolutně vyhovuje. Cena je srovnatelná a ostatní záleží pouze na tom, jak si to sami zařídíte!

Sázkové kanceláře tipují na vítěze VyVolených Tonyho

31. března 2006 v 7:37

Antonín Jalovec-TONYzvětšit fotografii...
Antonín Jalovec-TONY (Autor: Tv Prima)
Favoritem na vítězství v druhé řadě reality show Primy VyVolení je nyní podle sázkových kanceláří třicetiletý provozní baru z Prahy Antonín "Tony" Jalovec.
Na vítězství Tonyho, který je přítelem Renaty Kajdžas, známé z konkurenčního projektu Big Brother, vypsaly Synot Tip a Sazka nejnižší kurzy - sázející u Synot Tipu v případě Jalovcovy výhry získá šesti a půl násobek vsazené částky, u Sazky je kurz 1:6.
O druhé místo coby největšího favorita se u Synot Tipu dělí tři obyvatelé vily - osmnáctiletá studentka Karin Hovjacká z Ostravy, o sedm let starší supervizor telemarketingu z Brna Daniel "Pluto" Joao a stejně stará knihkupkyně rovněž z Brna Karolína Vrbasová. Na všechny tři vypsal Synot Tip kurz na celkové vítězství v soutěži 1:8.
Také Sazka tuto trojici řadí hned za Tonyho, a to s kurzy 1:7 a 1:8. Sazka ještě věří třiadvacetiletému umělci Martinu Hranáčovi z Ústí nad Labem, na nějž vypsala kurz 1:7.
Sazka nejméně věří jednadvacetileté Sandře Bartošové z Moravské Třebové a pětadvacetileté Marcele Paškové z Příbrami, kurz na celkové vítězství je u nich 1:18. Podle Synot Tipu má rovněž na vítězství nejmenší šance Bartošová, firma ale stejný nejvyšší kurz 1:20 vypsala i u jednadvacetileté pokladní z Prahy Marie Kovácsové a jednatřicetiletého muzikanta rovněž z Prahy Luboše Vícha.

Konečně! Vlastík má ženskou!

31. března 2006 v 6:21
00:00 | Pátek 31. 03. 2006
Vlasta Korec - Zdroj: Scalex
Je to až k neuvěření! Moderátor VyVolených Vlasta Korec má konečně ženskou. Ještě nedávno se snažil ulovit někoho v seznamce na stránkách novin a prohlašoval, že hledá děvče. Teď už je to skutečností! Je zamilovaný až po uši! Jeho vyvolenou je krásná světlovlasá, sportovně vypadající a usměvavá Bohdana. Objevil se s ní na výstavě fotografií z historie Hudebního divadla v Karlíně. "Kde Bohdana pracuje, to prozrazovat nebudeme," řekl Korec, který po zkušenostech chce svou lásku nechat v utajení.

Duel: Jakub versus Marcy

31. března 2006 v 6:20
30. 3. 2006 | 22:53
VyVolení 2 Duel - Jakub vs. MarcyVe čtvrteční Výzvě reality show VyVolení 2 si měl Jakub vybrat soupeře do sobotního Duelu. Všichni očekávali, že to bude Martin, ale po nacvičeném monologu si Jakub vybral mnohem jednodušší cestu. Do sobotního Duelu vyzval Marcy, se kterou se utká o další setrvání ve vile.

SMS ve tvaru JAKUB nebo MARCY posílejte na číslo 906 90 07.
Volat pro JAKUBA můžete na číslo 906 34 906 1 a pro MARCY na 906 34 906 2.
VyVolení 2 - Jakub Kuba HajníkJakub Kuba Hajník
Věk: 27
Povolání: moderátor, muzikant
Bydliště: Praha
Záliby: muzika, sport - především florbal
Znamení: Lev
Co od soutěže očekávám: zážitky, emoce, výhru
Na co se těším: na saunu
Co udělám s výhrou: užiji si ji
Bojíte se něčeho, co vás ve Vile čeká: izolace od věcí a lidí, které mám rád, ztráty soukromí
Životní postoj: život je otázkou priorit
VyVolení 2 - Marcela PaškováMarcela Pašková
Věk: 25
Povolání: studentka
Bydliště: Příbram
Záliby: jízda na koni, na bruslích, tanec, módní a interiérové designerství, ruční práce
Znamení: Střelec
Co od soutěže očekávám: obohacení osobních zkušeností, hlubší poznání sebe sama
Na co se těším: na nové zážitky, na každou minutu strávenou ve Vile
Co udělám s výhrou: výhra není to, proč jsem se do VV přihlásila, v případě úspěchu věnuji část výhry nemocným a potřebným
Bojíte se něčeho, co vás ve Vile čeká: že bych se ve Vile mohla zamilovat
Životní postoj: MOTTO: neutuchající až nepříjemný optimismus, poradit můžeš, pomoci musíš

Novinky ze světa celebrit: Mareš chystá veselku?

30. března 2006 v 18:04
Leoš Mareš
Leoš Mareš
Čtvrtek 30.3. 2006, 16:00

Mareš chystá veselku? Kobzanová koktá ve VyVolených, Krejčíř prodával zájezdy, Aichmajerová sjíždí svahy, Kocurová: Konečně bude sex!

Moderátor Leoš Mareš (29) byl nedávno spatřen se svou přítelkyní Monikou Poslušnou v půjčovně svatebních šatů. To může znamenat jenom jediné, že Leoš míří do chomoutu. Bylo by to jenom zpečetění jeho osmiletého vztahu s přítelkyní.
Modelka Diana Kobzanová (23) se jako moderátorka Noční show VyVolených moc neosvědčila.
"Neustále se zakoktává, přeříkává a hlavně neumí improvizovat. Zlatá Kubelková," říká člen ze štábu reality show.
Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Tomáš Krejčíř (34) se nedávno přiznal, že než se stal hercem, tak pracoval jako prodejce v cestovní kanceláři.
"Byla to příjemná a zajímavá práce, ale hraní je lepší," říká herec.
Moderátorka a herečka Eva Aichmajerová (27) si užívá poslední zbytky sněhové nadílky. Se svým přítelem a partou kamarádů vyrazila do Itálie. Stejný nápad dostala i Gábina Partyšová, která se svým Pepou jede dnes.
G440220.gifG440213.gifG440216.gifG440214.gif

Skončí vila pod vodou?

30. března 2006 v 17:48
Potopa!
Potopa!
Čtvrtek 30.3. 2006, 14:00

VyVolení jsou v ohrožení! Po průšvihu první řady s vystěhováním na Slovensko teď vile u Palmovky hrozí, že ji podemele voda!

"Před vilou stojí protipovodňová opatření, která brání náš objekt před stopadesátiletou vodou. Od starosty Prahy 8 pana Noska jsme dostali příslib, že v případě vyhlášení třetího povodňového stupně nás městská část z evakuace vynechá," tvrdil včera krátce po poledni tiskový mluvčí VyVolených Martin Horák.

Evakuace

Situace na řece, od které je vila vzdálená slabých třicet metrů, se ale včera přes den neustále měnila.
Když se zvýšila hladina Vltavy o dalších pár centimetrů, Praha 8 slib VyVoleným odvolala a celý štáb reality show se tak začal chystat na evakuaci.
"To je hrůza! Sledovanost pořád kolísá a teď si uřízneme ostudu kvůli tomu, že stavíme vilu skoro v řece. Na Slovensko už by se jet nemohlo, to by diváci podruhé neskousli. Tuším ale, že na Barrandově ještě jedna volná vila je…," naznačila nám jedna z členek štábu, že by se primácká show mohla přestěhovat ke konkurenci. Z té Nova vysílala Big Brother.
Štáb při čekání na evakuaci zatím balil drahou techniku, aby jim ji nezničila a nespláchla voda… (daz)
Mám pro Vás novou anketu o vyvolených, hledejte v zajímavých odkazech vlevo v blogu, děkuji za hlasování. Tany

Martin má velkou pifku na Jakuba: Vyštípu tě z vily!

30. března 2006 v 17:31
Kuba se snaží být na Martina milý.
Kuba se snaží být na Martina milý. "Já mu to ale vážně nežeru," durdí se Martin.
Čtvrtek 30.3. 2006, 16:00

Nenávist! VyVolený Martin Hranáč (23) k smrti nenávidí Jakuba Hajníka (27). "Dovolil si říct, že mám trapný vtipy, za to ho zlikviduju!"

Martin Hranáč se z největšího šoumena vily mění v největší drbnu.
Od úterního Zúčtování, ve kterém VyVolení "nominovali" do Duelu Jakuba, nedá chvíli pokoj a na televizního moderátora stále nasazuje.
Martin svému sokovi, který o něm prohlásil, že dělá ostudu homosexuálům, nemůže přijít na jméno.
"Je mi jedno, jestli vypadne už teď v sobotu nebo jindy. Já ho prostě časem vypalcuju. Palce mu dávám od začátku a nepřestanu, dokud neodejde," čertí se.
Jakubovi tak definitivně skončila doba hájení, která pro něj nastala po vítězném Duelu s Lůcou. Na Martina má teď velký vztek!

Výhrůžky

Skupina okolo intrikána Tonyho se i kvůli naléhání Martina znovu obrátila proti nenáviděnému Jakubovi.
Ty tam jsou doby, kdy byli na paškále Pluto se Sanny, na které Kuba ještě s chutí přisazoval.
"Nikdy jsem mu nežral, že je najednou hodnej. Pro mě byl parchant od začátku a tím to hasne. Musí odtud zmizet," tvrdí teď Martin.
"Dej už mi pokoj! Varuju tě, mám tě už po krk," nevydržel Jakub kvůli útokům protivníka nervy na uzdě.
Martin překvapivě nadává i na to, jak málo dostal palců od svých kolegů on sám.
"Jsou na mě třeba naštvaní, nadávají mi do kreténů, ale pak označí někoho jiného. To nepochopím. Mají se držet toho, co si myslí," zlobí se jinak stále rozesmátý mladík, který by se rád stal zpěvákem. (daz)


Aktualita: Rodinná pouta ve Vile

30. března 2006 v 15:37
pouta
14:00 | Dnes
Přišla pošta - ukliďte si v obýváku, budou Rodinná pouta. A stala se neuvěřitelná věc: Martin začal kmitat jako blázen.
"Budou erpéčka, budou erpéčka," jásal a během dvou minut uklidil dvousetletý bordel. Jenže skutečnost je samozřejmě jiná. Ve Zpovědnici už na bosse Marušku čekala klasická kovová pouta. Manželé se k sobě musí připoutat. Taková rodinná pouta se Martinovi ani trochu nelíbí. "Je to podraz, hnusný podlý podraz," spílá štábu a vyhrožuje, že uklizené věci zase rozbordelaří.
Jakub nic nedbal toho, že je spoutaný se Sanny a odešel cvičit psy. A předvedl perfektní výcvik. Správně dával povely, správně chválil, střídmě odměňoval, nedělal žádné ťuťuťu ňuňuňu, zkrátka cvičil jako profík. Jako milovníkovi psů mi až srdéčko zaplesalo.