Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

5 nejvíc sexy věcí na ženě

30. dubna 2006 v 19:04
Nejpřitažlivější na ženách není oblečení ani lak na nehtech a dokonce ani účes. Nejsou to ani obrovská prsa, žena k tomu potřebuje prostě ještě něco. Ptáte se, co?
1.Poměr - první a nejdůležitější faktor přitažlivosti Lépe řečeno poměr boků a pasu. Nejvíce preferovaný je poměr 1:0,7 (spočítáte snadno, je to totožné jako 100 procent ku 70 procentům). Některým mužům ale připadají ženy s tímto poměrem příliš hubené (měla ho třeba hodně štíhlá modelka Twigi). Hodně přitažlivý je proto ještě poměr 1:0,8. Pokud máte více, rozhodně se kvůli tomu netrapte. Jistě vlastníte poklad ve formě krásných nohou nebo třeba zářivých očí.
2.Velmi obdivované je také ploché bříško To souvisí s objemem pasu. Plochým bříškem žena dokazuje, že není těhotná a tím pádem nepatří jinému. Muži nepohrdnou ani pevnými prsy a zadečkem. Právě kvůli stažení břicha a zpevnění ňader nosily ženy dříve korzety.
3.Neméně důležitý je i věk Ano, je to tak, i když to zní drsně. Výzkumy prokazují, že nejvíce atraktivní je žena ve věku od osmnácti do dvaadvaceti let. Jistěže jsou přitažlivé také mladší nebo starší ženy. Ovšem v mladistvém věku je žena prostě nejproduktivnější.
4.Chlapi mají rádi krásná ňadra Nejde ani tak o velikost jako spíše o tonus ňader, jejich tvar. Ten totiž souvisí s věkem a plodností ženy.
5.Každá z žen má svou vůni I když nevědomky, muži ženu cítí. Kromě potu totiž produkuje takzvané odoranty. Jde o vaginální sekreci (u některých žen mohou být odoranty vylučovány také bradavkami). Provokují sexuální zájem mužů, je to cenné bohatství. S vůní ženy souvisí období ovulace. Právě v tomto období vydává žena toto libé aroma. V období fertility také vzniká nejvíce nevěr, protože ženy mívají roupy. Více než kdy jindy se krášlí, odhalují a chodí do společnosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nnini nnini | 31. července 2008 v 21:31 | Reagovat

pičus

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama