Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Bambi 2 - film pro děti

21. dubna 2006 v 17:02
Nová dobrodružství odvážného kolouška a jeho kamarádů v kinech od 9. března 2006 Režie: Brian Pimental, Producent: Jim Ballantine, Hudba: Bruce Broughton; žánr rodinný animovaný, USA, 75 min.
Animovaná pohádka Bambi II, v níž se po více než šedesáti letech znovu setkáme s Bambim, Velkým knížetem, Dupíkem, Kvítkem, Filim, Výrem a dalšími nezapomenutelnými zvířátky, se odehrává krátce poté, co mladý jelení princ ztratí svou maminku a zjistí, že jeho tatínek je ve skutečnosti váženým Velkým knížetem. Film, který nese inspirující poselství o odvaze, naději a překonání bolesti ze ztráty, vypráví příběh o zprvu rozpačitém vztahu mezi hravým srnečkem a jeho královským otcem, kteří se společně vydávají na nelehkou cestu, na níž vzájemnou snahou překonají smutek a najdou v sobě něco krásného a nečekaného: rodinu.
Hrají (v českém znění): Miloslav Mejzlík, Eliáš Bauer, Václav Mareš, Šimon Šťěpán, Šťěpán Krtička, Michaela Schönová, Šťěpán Krtička, Johana Krťičková, Marianna Jurková, Zdeněk Šťěpán, Jiří Knot, Kamila Špráchalová, Marcela Peňázová
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama