Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Chcete vědět, jak to měla Kajdžas s Jalovcem domluvené? Dolů s růžovými brýlemi!

14. dubna 2006 v 16:54
Také jste v koutku duše litovali Jalovce, když plakal? Když z barevných brček tvořil nápis "Renatko, miluju tě, chci si tě vzít?" I my naletěli! Celé to bylo nejspíš docela jinak. Máme svědectví.
Když člověk předstírá své city, je to nejhorší, čeho se může dopustit. Příště už mu totiž nikdo neuvěří ani ty skutečné. Minulý týden jsme křivdili Renatě Kajdžas. Označili jsme ji za mrchu, která se po dvou letech vykašlala na Tondu. Antonín, chudáček, pláče, neví, kudy kam. Omlouváme se Renatě Kajdžas a smekáme klobouk před chytrým scénářem, navíc předem domluveným. Ono nám ještě pořád nedochází, o jak velkou částku se hraje. Patnáct milionů nevydělá nikdo z nás třeba ani za celý život. Proč nezahrát teátr, za který by se nemusel stydět Alfréd Radok, čímž tohoto génia v žádném případě nechceme urazit! Začněme citací v časopisu Spy. "To je ale překvapení! Tony rozjel se svou přítelkyní Renatou Kajdžas fakt velkou hru. Barman po vyhraném duelu se Sanny plakal a dělal gesta kvůli tomu, že Renata nebyla ve studiu, ona zase rozhlásila, že má jiného. A tenhle předem domluvený útok na city diváků se nám nelíbí!" Nám se podařilo získat svědectví člověka, jenž si v žádném případě nepřál být jmenován. Nechtěl ani zmiňovat konkrétní vztah k oběma lidem - Jalovcovi a Kajdžas. Z jeho výpovědi však plyne, že ví, o čem mluví. Jak to tedy bylo ve skutečnosti s Antonínem Jalovcem a Renatou Kajdžas? "Tony prý byl předem domluvený se svojí přítelkyní Renatou na postupu. Kdyby se náhodou dostal do Duelu, tak tam Renata vůbec neměla přijít, aby pak mohl jak na soutěžící ve Vile, tak na diváky venku zahrát divadlo, jak ho to strašně psychicky zničilo. Na soutěžící proto, aby ho litovali a už mu palec nedali a na diváky proto, aby ho i oni litovali v případě, že by ten palec přece jen dostal, a poslali mu hlasy v dalším duelu." Také vám proběhl mráz po zádech? Také jste mu to spolknuli i s navijákem? Také jste věřili jeho slzám? Náš zdroj právě k pláči říká: "Tony mi přišel jako hráč už od začátku, nevěřil jsem mu. To, jak se během jednoho dne stal nejlepším kámošem Martina, jak si hrál na "férovýho" chlapíka a přitom se tím jen snažil ovlivňovat ostatní, jeho nesmyslné argumenty při hádkách s Plutem nebo se Sanny, kteří se mu jako jediní odvážili postavit, což on neustál... A slzy? Pláč přece dokáže zahrát každej druhořadej herec!" Ano, všichni házejme špínu na Sanny, protože často ležela a nebyla aktivní - váží přes 150 kg. Všichni házejme špínu na Pluta, že se mu znelíbilo Jalovcovo chování k Daně, která má přítele. Vyčítejme jim to, co jim vyčítá Tony! Jen si přitom nezapomeňme sundat z horní skořepy nosní veliké, růžové brýle!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ariel ariel | Web | 14. dubna 2006 v 21:10 | Reagovat

Kam na takovýhle věcičky chodíš? :o)

2 lady lady | 15. dubna 2006 v 8:23 | Reagovat

ahoj Arielko, hledám hledám novinky , a to ty nejčerstvější..hodně lidí sleduje vyvolené a tak to jsou asi nejčtenější články. Měj se hezky, a hezký velikonoce!!

Ahojky

3 ariel ariel | Web | 15. dubna 2006 v 13:30 | Reagovat

ahojky, tobě taky Hezký Velikonoce. :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama