Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Co nového si Tony napsal do blogu?

28. dubna 2006 v 7:42

TONY - Blog

Tony
9:11 | 27.4.2006
24. 4. Poslední týden byl pro mě asi prozatím nejhorší. Podepsalo se na mě to, že tady byla Renata, vy víte, proč tu byla, já ne, takže asi proto. Vážně tentokrát vůbec nevím co psát, omlouvám se, jsem strašně unavenej.
18.4. Minulý týden byl opět velmi náročný na zážitky. Dal mi například najevo, že v této soutěži opravdu není dobré požívat alkohol, jelikož při takhle vysoké psychické zátěži to má ve většině případech negativní dopad. To jsme mohli vidět na příkladu PLUTO DEN. Minulý týden mě osobně vzal opět člověka, který pro mě moc znamenal a to byl PÉŤA. No a aby toho nebylo málo, tak mi dal možnost vidět mojí lásku, což mě na pár dní hodilo do totální deprese, díky situaci, za jaké jsem ji mohl vidět a díky slovům, které za sebou zanechala. Dnes jsem opět zase pomalu v plné síle, takže můžu konstatovat, že ten týden byl opět velmi výjimečný a jsem za něj rád. Je mi smutno a jsem šťastný, že jsem tady.
10.4.2006 Uplynulý týden mi zcela jistě hodně dal, akorát si to tady bohužel neuvědomuju, jelikož na to nemám dostatečně prázdnou hlavu. Asi to nejpodstatnější, co mi dal bylo, že jsem dostal šanci jít porovnat své síly do duelu s druhým bojovníkem a díky bohu jsem uspěl lépe. Vzal mi opět 5 let života a vzal mi díky duelu, kde jsem neviděl svoji drahou polovičku, tu poslední naději, že je doma vše jak má být. Opět píšu, že jsem šťastnej, že tu můžu být a opět píšu, že je mi smutno. Zdarec Tony
3. 4. 2006 Co mi minulý týden dal a vzal Přiznám se, že momentálně vůbec nevím co psát. Právě jsme dostali první noviny, kde jsem se dozvěděl, jak stojím za prd, tak jsem bez nálady. Minulý týden mě opět svým způsobem hodně posílil, ve všech směrech. Dal nám 3 zástupce nových bojovníků o 15 000 000 a měli jsme s nimi strávit společný týden a dle sympatií se rozhodnout, koho z jejich svěřenců zde chceme. Zvítězil Kykolka a už je tu. Jinak nám ten týden vzal hodně tuku, protože držíme dietu, a musím uznat, že bez cigaret se žít dá, ale bez masa je to daleko těžší. Znovu píšu, že jsem šťastnej, že jsem tu, a znovu píšu, že je mi tak šíleně smutno po rodině, a především po Renatce, že se to slovy nedá ani popsat! Renčo, zbožňuju tě víc než svůj život! Miluju tuhle hru.
Zdarec Tony
27. 3. 2006 Co mi uplynulý týden dal a vzal? Ptáte se mě na otázku, co mně minulý týden dal a vzal, a ptáte se mě ve chvíli, kdy jsem na dně!!! Nemůžu kouřit, je mně strašně smutno a momentálně tady toho mám plné zuby, ale z toho se vyspím. Vzal nám Danču, dal a vzal Tomáše a mně hlavně dal několik nových šedivých vlasů. Tato hra je teror nervové soustavy a modlím se, abych odtud vylezl jako normálně myslící člověk. Přiznám se, že si myslím, že to tak nebude.
P.S. I přesto jsem šťastnej, že jsem tady, :-)
21.3. 2006 Na čem jsem ve Vile závislý? Tak asi to nebude překvapení, když napíšu, že zde nedokážu být bez cigaret a i když se to snažím dávat zase tolik najevo, tak i bez přítelkyně. Klidně bych přestal na 14 dní kouřit, když bych ji tu na jednu minutu měl:).
Co je pro mě noční můra? Má noční můra je momentálně Jakub, ale tu radost abych tu dělal scény, nikomu neudělám, protože si myslím, že to byl jediný důvod, proč se vrátil. A jinak se mi tu taky žije krásně bez sexu:) čím dál tím víc přemýšlím, kde a jak si to premiérově udělám!!!
13.3.2006 Je strašně těžké psát o posledním týdnu, protože se v člověku odehrávají pocity za celý pobyt a je strašně těžké to rozdělit. Každopádně nejen mě vzal ten poslední týden Luboše a je smutné, že člověk nemá více času poznat lidi, protože dnes vím, že bych zrovna jeho neoznačil.
Ale nechci, aby to znělo jako srabácká výmluva, ale jako fakt. Poslední týden mi naopak dal opět strašně moc. Strašně těžko se to píše, protože dokud si to člověk neprožije na vlastní kůži, nemůže nikdy pochopit a nikdy neuvěří a to mluvím z vlastní zkušenosti. Prostě, myslím si, že tato soutěž nic nikomu nevezme, ba naopak člověku dá to, co nikde jinde v běžném životě nezíská. Jen v duchu doufám a to asi budu psát každý týden, že mi nevezme to nejcennější co mám a to je má rodina a hlavně moje milovaná přítelkyně.
PS: Jsem šťastnej, že jsem dostal možnost se této životní cesty zúčastnit
6.3.2006 Jsem tu od prvního dne a můžu říct, že zážitků je víc, než bych čekal. Jediné negativní na pobytu ve vile je že zamilovanému člověku tady někdo chybí.
Pobyt ve Vile mě doposud jen a jen naplňuje, co se týče zábavy a nepřemýšlení nad problémy. Nelze po týdnu dělat závěry, ale zatím cítím, že s pár lidmi bych se určitě rád viděl i po soutěži a doufám, že to i tak bude. Totální nenávist zatím k nikomu necítím, ale určitě rozdílné názory panují. Takže, abych to shrnul, pobyt je zatím velmi příjemný, asi byste nevěřili, ale i náročný a ani na minutu nelituji, že jsem do toho šel. Kdyby člověk každý večer nemusel usínat bez toho, kdo je mu nejbližší, tak bych tady klidně vydržel rok:-) Nicméně už se strašně těším, až to tady začne řídnout, i za cenu, že jedno místo tady uvolním já, to je hra přesněji řečeno, až pak to začne být hra!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama