Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Extra - tv Prima

15. dubna 2006 v 12:16
Televize Prima nabízí atraktivní novinku: bulvárně reportážní magazín, určený nejširšímu spektru diváků. Jeho náplní jsou zajímavé reportáže s velmi širokou paletou témat, na které v běžném zpravodajství nezbývá čas ani prostor. Nechybějí reportáže o zajímavých společenských událostech, kuriozitách, dramatických osudech známých i neznámých lidí, reportáže ze záchranných i zásahových akcí, unikátní lékařské zákroky, střípky ze života celebrit či neobvyklé situace a události z celého světa. Pořad, který je pro vás nachystán denně s výjimkou neděle, moderuje Mirka Čejková.
Konečně ty správné zprávy!
Televize Prima nabídne televizním divákům od pondělí 17. dubna další programovou novinku. Magazín reportáží EXTRA se bude od tohoto data objevovat v programu televize Prima denně mimo neděle vždy v čase od 19:15 hodin. Moderovat bude Mirka Čejková a Lucie Výborná.
Náplň magazínu tvoří zajímavé reportáže s velmi širokou paletou témat. Magazín EXTRA bude přinášet takové náměty, na které v běžném zpravodajství nezbývá čas ani prostor. Chybět nebudou reportáže o zajímavých společenských událostech, kuriozitách, dramatických osudech známých i neznámých lidí, reportáže ze záchranných i zásahových akcí, unikátní lékařské zákroky, střípky ze života celebrit či neobvyklé situace a události z celého světa.
Reportáže bude televize Prima získávat dvěma způsoby - bude točit vlastní z domácího prostředí a pro zahraniční témata využívat zahraniční agentury - zejména RTL Explosiv.
Periodicita:
denně mimo neděle v 19:15
jak se na své působení na Prima TV těší Mirka Čejková?

"Moderovala jsem zprávy, talk show, life pořady, magazíny i soutěže.Takže Extra do toho zapadá. Těším se na profesionální spolupráci a na tým lidí, kteří vědí, co od pořadu chtějí i jak ho připravit, a to, bohužel, dnes není všude samozřejmostí."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama