Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Internetová aukce VV startuje v neděli

30. dubna 2006 v 12:22
Už tuto neděli během vysílání Rekapitulace VyVolených odstartuje internetová aukce o atraktivní věci VyVolených. Aukce bude probíhat do čtvrtečního večera na internetových stránkách VyVolených www.vyvoleni.centrum.cz. Výtěžek aukce bude věnován Nadačnímu fondu Kapka Naděje.
Praha, 27. dubna 2006: Už tuto neděli 30. dubna odstartuje Vlasta Korec během vysílání Rekapitulace VyVolených internetovou aukci o věci spojené se životem VyVolených. Zájemci a fanoušci VyVolených budou až do čtvrtka 4. května do 22.00 hodin bojovat o celkem 10 atraktivních věcí. Symbolická vyvolávací cena startuje u všech položek na 15 korunách. Aukce bude probíhat ve spolupráci s internetovou aukční síní Aukro.cz. Olda Bajer z portálu Centrum.cz k připravované aukci říká: "Fanoušci VyVolených mají zase unikátní šanci pro sebe získat věci VyVolených. Díky internetu a moderním technologiím se můžou kdykoli z pohodlí domova zapojit do aukce. Výtěžek aukce předáme během sobotního přímého přenosu Vendule Svobodové."
Co se bude dražit? Do aukce bylo vybráno celkem 10 atraktivních věcí, které jsou osobními věcmi VyVolených, nebo které vytvořili během svého pobytu ve Vile. Vyvolávací cena všech položek je symbolických 15 Kč.
Konkrétně se v budou v dražbě nabízet:
1. Abstraktní obraz - autoři VyVolení
2. Jedna osobní věc od všech VyVolených
3. VV kolekce léto 2006 - letní oblečení z dílny VyVolených
4. Totemec VyVolených
5. Večeře s VyVolenými
6. Galerie fotografií "Sedm hříchů" VyVolených
7. Rádio ze skládky VyVolených
8. Černobílé portréty VyVolených
9. VV PopArt
10. Yachta VV edition
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama