Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Jan Révai: „Pouta končí, co se mnou bude?!“

29. dubna 2006 v 14:47
Jen Révai lámal dívčí srdce v Renčově muzikálu Rebelové coby Šimon, ale nyní je známý hlavně jako padouch Krátký z Rodinných pout. Jenže Pouta brzy skončí, tak co bude dělat dál?
Herec Jan Révai (32), představitel padoušského inženýra Krátkého nepřiznává, že by si dělal s budoucností po skončení Rodinných pout nějaké starosti a odhaluje své odvážné plány: "Potěšilo mě, že se Prima rozhodla prodloužit druhou sérii Rodinných pout ještě o jednadvacet dílů, takže zůstanu padouchem až do konce léta. A pak prý bude definitivní konec. Ale stejně těch dohromady dvě stě čtyřicet dílů je úctyhodné číslo. Rozhodně neočekávám, že by scénáristky inženýra Krátkého změnily k lepšímu, ten už zůstane navždy podlým intrikánem. Lidé už mě zastavují na ulici, aby se zeptali, proč se v Rodinných poutech chovám tak hrozně, když jsem jinak takový sympaťák. Ale já svou budoucnost stejně nevidím ani v seriálech, ani v muzikálech, nýbrž v činohře. V Divadle pod Palmovkou mám teď jednu zvlášť krásnou roli, Tomyho v dramatu Skvrny na slunci. Jsem od začátku do konce na jevišti a hra má opravdu zajímavou myšlenku. Ale je to jen jedna ze třinácti rolí, taky mě moc těší, že na zájezdním představení Čtyři pokoje do zahrady hraju s Janou Brejchovou, což je pro mne čest," svěřuje se Jan Révai.
Připomeňme, že Pouta skončí na konci léta a to z několika důvodů: Jak seriál tak i scénáristky Kateřina a Jitka Bártů se již vyčerpaly a děj je nyní tvořen zoufale vyumělkovanými zápletkami. Druhá řada nikdy nepřekonala úspěch první série. A v neposlední řadě konkurenční Nova nasadila do stejného času Ordinaci v růžové zahradě, která postupně převzala vládu nad úterními a čtvrtečními večery i nad srdci divaček a postupem času se z ní stal jeden z nejsledovanější pořadů u nás. A to Pouta nikdy nebudou. Proto se Prima odhodlala k jedinému rozumnému kroku a oznámila konec dříve úspěšného seriálu.
Jenže v poutech hraje úctyhodný počet herců a pro mnohé z nich představují Rodinná pouta hlavní příjem. Navíc se jejich tváře objevovaly na obrazovce několikrát týdně a tím jim zaručili značnou popularitu. A s ní se nechce loučit žádný herec. To jsou dva důvody, proč se nikomu z Pout nechce a mnohým to může způsobit existenční starosti. Naopak druzí budou rádi, že si od nekonečného kolotoče natáčecích dní odpočinou.

Účinkování v televizním seriálu mělo pro Jana Révaie i další slunné stránky. Role inženýra Krátkého mu přinesla tolik peněz, že si loni na jaře koupil luxusní motorku. "Já vím, že je to tak trochu móda svištět si to krajinou na motorce, ale já z ní mám opravdu radost. A celou zimu jsem ji nemohl vytáhnout. Tak snad už přijde ta chvíle, kdy si na ní se svou přítelkyní někam vyrazím. Motorka i přítelkyně Daniela jsou ty loňské, na velké životní změny nebo svatbu pořád ještě nemám čas, ani pomyšlení," usmívá se Jan Révai.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jáááá Jáááá | 16. května 2008 v 16:04 | Reagovat

Je neeeeeeeeeeeeeeej

2 Denis Denis | 13. ledna 2009 v 20:28 | Reagovat

Je to debiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilllllllllllllllllllllllllll

3 ANICKA ANICKA | E-mail | 18. ledna 2009 v 14:16 | Reagovat

jer kooooooooooouuuuuuuuuzzzzzeelllllnnnnnneeeeeeejjjjjjjjjjj

4 verča kunová verča kunová | E-mail | 25. ledna 2009 v 19:10 | Reagovat

je užasnej,nádhernej je proste super a tak kouzelnej.....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama