Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Karin: Já chci zpátky do vily!

25. dubna 2006 v 19:26
Karin Hovjacká
Karin Hovjacká

Karin (18) je zoufalá, chce jít zpátky za VyVolený-mi! "Jednám o tom, s televizí," řekla Karin. Tři dny, co je Karin Hovjacká venku z vily, řeší velkou krizi. Chce vrátit čas a jít zpět za ostatními VyVolenými, se kterými ve vile strávila 55 dní.

Sen

"Zdá se mi nejen o vile, ale hlavně o každém, kdo tam byl a ještě pořád je. Hrozně moc se mi po nich stýská. Je to taková má druhá rodina. S tou první už jsem se viděla, ale s tou druhou to bude ještě nějakou dobu trvat. Vůbec nemůžu spát, pořád si nemůžu zvyknout na to, že už tam s nima nejsem. Nevím, co mám dělat. Jako bych mezi ně patřila," řekla včera se slzami v očích při jednom rozhovoru Karin, která se ve vile příliš neprojevovala.

Návrat

Svou náklonnost k vile Karin projevila v noční šou, kam dorazila se svou maminkou. "Bylo to tam hrozně krásný, měla jsem a pořád to budu mít ráda. Kdyby to šlo, vrátím se zpět za VyVolenýma. Už teď se mi po nich hrozně moc stýská, a to se nevidíme jen pár hodin," řekla Karin v televizi.

Vila

Máme informace o tom, že Karin chce opět vstoupit do vily mezi zbytek VyVolených. "Volala jsem několikrát na Primu, že chci zpět mezi VyVolené. Paní mi řekla, že neví, jestli to bude ještě možné, ale že mi určitě dá vědět. Dosud se mi vůbec nikdo z televize neozval," řekla včera Karin.
O tom, že by se Karin měla dostat zpět mezi VyVolené, nemá vedení televize žádné tušení. "Nechápu, co to vymýšlí. Jednou z té vily vypadla, a bylo jen na divácích, aby ji vyhodili ven. Asi že nebyla příliš populární, jinak by si ji lidé zvolili zpět. Je to nesmysl, aby se Karin vrátila zpět do vily," řekl nám jeden člen z týmu VyVolených.

Změna

Přátelé Karin jsou z jejího chování šokováni. Nelíbí se jim, jak se Karin pobytem ve vile změnila. "Je to jiná holka, než jaká byla před vilou. Nechápu, co to má znamenat, jednou přece vypadla, a konec. Zdá se mi, že se ji kamery a taky šoubyznys nějak moc stoupl do hlavy," řekl jeden z kamarádů Karin, který si o vile už může jen zdát!
V září se Karin podrobí zkoušce z dospělosti. Čeká ji totiž odložená maturita. Hodně štěstí! (tyk)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama