Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Karin: Mám problém žít mimo Vilu!

24. dubna 2006 v 7:03
Karin
ExVyVolená Karin se ani nestačila pořádně aklimatizovat a už jí začal mediální kolotoč. Rozhovory, focení, cesty z redakce do redakce, autogramiády, diskotéky, setkání s ostatními vypadlíky - zkrátka to, co zažívá každý exVyVolený. Zavítala i do naší redakce kde si hodinku vyzkoušela komentování na online zpravodajství a při této příležitosti jsme ji pro vás trochu vyzpovídali:
Jaký byl tvůj první pocit, když jsi viděla svoji fotku na grafu u nejmenšího počtu hlasů?
Já s tím počítala, já už tam tu fotku viděla ještě dřív, než se tam objevila. Ale samozřejmě strašný smutek. Vůbec se mi odtamtud nechtělo. A to mě čekala šílená noc, kterou jsem docela hodně probrečela a když jsem zavřela oči, měla jsem pořád pocit, že jsem ve Vile. Ten zvyk je hrozně silný. Teď mám spíš problém sžít se s tím venkem, připadám si jako Alenka v říši divů.
'
Jak se to projevuje?
No každou chvíli si kontroluju, jestli mám správně připnutý port, na záchodě jsem absolutně upjatá, koukám do rohu, hledám kameru. A když jsem se teď konečně sprchovala nahá, tak mi to připadalo hrozně zvláštní. Jako kdyby to člověk dělal poprvé, jako kdyby se teď znovu narodil.
Překvapilo tě, že jsi prohrála s dvojnásobkem toho, s čím minule vyhrál Kykolka?
Tak to mne překvapilo, ale víc mne překvapil Pavlův náskok nad Martinem. Všichni ve Vile, včetně Martina, si určitě myslí, že vítězem je Martin.
Teď si zatipujeme - kdo je podle tebe adept na celkového vítěze?
Karolína. A není to jen tip, já bych si to i sama moc přála, aby to vyhrála.
A jak vidíš úterní zúčtování?
Myslím, že by mohl opět většinu palců dostat Pavel - pokud mu nedám imunitu. A já mu ji nedám, protože by mne strašně zajímala jeho Výzva. Jestli si třeba vezme Marcy... Takže šátek dám Martinovi, protože je mi bližší.
Kdo je ti ve Vile názorově a lidsky nejdál?
To bude asi právě Pavel. On je pořád na pohodu a svěží, ale tím docela dost zakrývá realitu. On se k lecčemu nechce vyjadřovat, tak to schová za čtyři slova, která používá pořád dokola. Pavel toho skrývá tolik, že není lehké poznat, jaký doopravdy je. I když po Výzvě a při Duelu se hodně odkryl.
Který z úkolů pro tebe byl nejpohodovější a který nejsložitější?
Moc se mi líbilo malování na tělo a taky celý den v kuchyni, když jsem vařila, to bylo boží. A nejhorší úkol pro mne byl skok do bazénu. Opravdu, to bylo horší než těch 12 hodin, co jsme si nesměli sednout ani lehnout. Ale ze skoku do vody mám fóbii. I když jsem věděla, že je tam málinko vody, stejně ten strach tam byl. Jsem ráda, že jsem to překonala, i když pořád ten respekt tam je. Jsem ale ráda, že mne do vody nikdo nehodil, to bych asi zkolabovala.
Díky za rozhovor.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama