Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Karolína s Marií na svobodě II.

18. dubna 2006 v 7:14
Pro informaci - VyVolený štáb letěl v počtu 8 osob. Karolína, Maruška, Katka (produkce), Šárka (dramaturgie, režie), Tomáš (kamera), Honza (zvuk), Líba (Centrum.cz.) a Robert (fotograf).
Svoboda jim sice začala dost nesvobodně, ale už dopoledne, kdy uviděly moře, na vše rychle zapomněly! První reakce obou výletnic byly dojemně komické. Po příjezdu na letiště byly usazeny do VIP salonku a to silně vystíhované.
zavázanáý oči
Nejdříve z nich nevypadlo ani slovo, navzájem se křečovitě držely a nervózně podupávaly. Asi po hodině začaly nezávisle na sobě vykřikovat, že už to nevydrží, že se zblázní, že skončí v Bohnicích... No, ono se není čemu divit, s pocitem, že nevíte kde jste, co vás čeká, s hlasitou muzikou v uších a s páskou přes oči... z nich doslova lil pot. Ano, je pravda, že tam bylo dost vedro a holky byly pěkně nabalené, ale ani přesun na čerstvém vzduchu do letadla je nezchladil... V autobuse cestou k letadlu už byly k neudržení, jedna překřikovala druhou a Karolína se dokonce začala modlit a loučit s nejbližšími!
bojácná karol
V letadle si konečně mohly rozvázat oči a upřímně byl to pro ně opravdu šok! Karolína si původně myslela, že sedí v simulátoru, ale když se ohlédla (měli jsme sedadla hned za pilotní kabinou) a viděla plnou palubu lidí snažila se uvěřit. Štáb prostě zaplatil komparsisty! Až když letadlo začalo rolovat, propadla naprosté panice. Má totiž aerofobii, což po pár minutách věděli i nejbližší cestující kolem nás. Kdysi sice absolvovala cestu do Japonska, ale pod parou a se silnými sedativy. To Maruška na tom byla podstatně lépe, sice původně čekala kino, či horskou dráhu, ale na let se těšila. Naposledy byla u moře před deseti lety. Jediná nepříjemnost byla bolest uší při přistání.
'

Anketa Zhruba po deseti minutách letu (a to jsme ještě ani nevystoupali do 10 tisíc) se z reproduktorů ozvalo: Dámy a pánové, zůstaňte prosím připoutáni, právě prolétáme oblastí se silnou turbulencí. A to je ode mě k letu asi vše. S Karolínou jsme si rychle objednaly panáky, Kačka (výkonný producent VV) spokojeně jedla a kapitán cosi hovořil... pravděpodobně o průběhu cesty, ale to vám již nenapíšu, protože od této chvíle si nepamatuji zhola nic! Jo k jídlu byl - řízek?

první podpisy
V příletové hale se holky jen smály a tento stav v podstatě přetrvává. Ani si neuvědomily, jak moc jsou nabalené. Koneckonců buď tu chodí bosy nebo ve vysokých keckách! Karolína si pravděpodobně do konce života bude pamatovat, že právě díky Egyptu "dala" svůj první autogram a Maruška svůj první let vůbec.
sanny days
Touto cestou chceme také poděkovat cestovní kanceláři Sunny days, neboť má opravdu vše pod kontrolou! Stručně řečeno skvělá organizace transferu na hotel, kde rychlý přesun vystřídala letargie z pomalého ubytovacího procesu. Sice se na vás všichni smějí, ale vše jim trvá nepřekonatelně dlouho. A s tím opravdu, ale opravdu nic neuděláte! Takže jsme se dostali na pokoje až v sedm hodin ráno. Konečně do půl desáté, kdy byl sraz na snídani, času dost. Holky měly hodinu k dobru - právě na ně se budete dívat v rekapitulaci.
Zpravodajka
Od této chvíle jsem se snažila poslat naší redakci pár fotek, ale rychlost připojení, silný vítr, písek všude - mě poněkud zpomalily. A na svůj boj jsem zůstala sama, štáb šel budit holky, produkční Kačka se ztratila (komplex, kde jsme ubytováni je snad z tisíce a jedné noci, bo my máme pokoj až s číslem 5 201 a i ty bazény jsou nakonec všechny stejné) a já kontrolovala prostření stolu. Člověku se chce až závidět, jaký klid v sobě má egyptský personál, neboť stůl u kterého holky posnídaly, prostírali díky povětří asi na desetkrát? A podotýkám s úsměvem.
snídaně
Ještě stručně ke snídani. Holky se moc nenajedly, protože za 1. Karolína pochopila, že bude celý den pouze v plavkách a logicky tedy najedla, za 2. když nejedla Karolína, nemohla jíst ani Maruška. To se přeci nehodí! :o)
marie a delegát
Na pláž nás doprovázel náš Mohamed, malý muslimský delegát, hovořící plynně česky (kopie Martina Hranáče).Stará se o nás opravdu krásně a Marušku si prý vezme, jen mu trochu vadí ta trocha pearcingu. Jo a velbloudi za Marušku nebudou, prý jsou to jen kecy, které rozšiřují čeští turisté (mimochodem produkční Katka se sháněla po pyramidách za hradbami hotelu). Mohamed na všechny naše všetečné otázky odpovídal: "No jo, blondýna."
na banánu
Pár hodin na pláži: A stihli jsme opravdu všechno, co se zde dá stihnout! Hra na Baywatch, velbloudi, banány, windsurfing, potápění, pozdrav pro VyVolené do Vily, nákup suvenýrů... jen lenošení se nekonalo!
marie na masáži
Následovala masáž, v devět večer něco dobrého a hurá do klubu, ale jen z "rychlíku", protože v půl čtvrté ráno opět na letiště!
Tak nám s Karolínou držte palce!
Škoda jen, že jsem tu neměla šampón, chyběl mi.
Líba
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama