Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Marcy propukla v pláč

6. dubna 2006 v 17:08
Marcy pláče
14:51 | Dnes
Marcy to dneska nemá lehké. Ráno hádka s Martinem, pak rozhovor u zrcadla, což není jednoduchý úkol a nakonec ji dorazili kluci v kuchyni. Marcy si totiž všimla, že si kluci berou špatné nádobí. Chtěla jim poradit, ale kluci odmítli.
"Běž si lehnout, Marcy, dneska jsi protivná," řekli jí a to byla poslední kapka. Nepomohl tomu ani Petr, který o ní nepřímo prohlásil "přišel vysokoškolák a už mu padají z huby ho**a". Marcy utekla do ložnice, kde brečí a Pity s Maruškou se ji snaží uklidnit. "No jo, mají někoho, na kom se můžou povozit," vzlyká Marcy. "Vrátila jsem se z Duelu a oni hned, že jsem jiná, že mám nosánek nahoru a že jsem divná. Copak je to tak špatné, že chci někomu poradit? A je snad špatné, že mám občas blbou náladu?"
Kluci zatím v kuchyni dodělali pečené pstruhy, ale Marcy vůbec nemá chuť. Chce být sama a brečet pod dekou. A v kontextu toho všeho, co dnes řekla u zrcadla a kde mluvila právě o tom, jak působí na muže a jak jí vadí to, že v ní lidé vidí slepici, je to opravdu dojemná záležitost. Ale i takové chvilky k reality show patří.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama