Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Martin Dejdar a Ondřej Brzobohatý – nové posily seriálu Ulice!

27. dubna 2006 v 19:58
Do seriálu Ulice zanedlouho přibudou nové postavy. Jejich představitelé mají zřejmě přitáhnout další divačky - do Ulice se totiž stěhují Martin Dejdar a Ondra Brzobohatý!
Už v květnu přibudou do seriálové Ulice dva noví obyvatelé, kteří vzruší hlavně ženské svobodné osazenstvo. Jde totiž o dva svobodné světaznalé muže - Ondřeje Brzobohatého (23) a Martina Dejdara (41).
Jak uvedl Blesk, Brzobohatý bude hrát Marka, mladíka, který právě dostudoval na britské univerzitě a nyní se vrací domů do Čech. Jeho první kroky tu nebudou jednoduché. Svět, v němž v posledních letech žil, se totiž velmi lišil od tuzemských poměrů, a tak mu zdejší morálka a zvyky přinesou jisté rozčarování.
I postava Martina Dejdara bude mít bohaté zahraniční zkušenosti. Dejdar hraje kadeřnického mistra z Paříže, který bude učit dámy ze salónu novým fíglům.
Ondřej Brzobohatý se stal známým širší veřejnosti díky spolumoderování první řady soutěže SuperStar. Je synem známého českého herce Radoslava Brzobohatého, který v Ulici hraje jednu z hlavních rolí, majitele továrny na hračky Krále. Ondřej studuje na Konzervatoři obor skladba a dirigování. Má skupinu Bůhví, se kterou vydal desku Akt.
Martin Dejdar patří mezi naše nejoblíbenější herce. V divadle ho můžete vidět v jeho domovské Ypsilonce, v Disku a v Realistickém divadle. Masovou popularitu získal díky roli Bejbyho v Hřebejkově debutu Šakalí léta. Skvělý výkon podal v dramatech Učitel tance a Amerika. Denně můžou jeho hlas slyšet diváci amerického animovaného seriálu Simpsonovi, k němž skvěle namluvil Barta. V současné době Česká televize reprízuje seriál Zdivočelá země, kde hrál hlavní roli bývalého anglického letce Mada, a nedávno dokončil natáčení seriálu Ledová aréna, kde ztvárnil roli stárnoucího hokejisty, který se vrací hrát domů po účinkování v NHL.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama