Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Místo v životě

2. dubna 2006 v 19:48JAN KADLEC, novinář (Ondřej Vetchý)
Neohrožený novinář, který nerad prohrává a nechává kauzy nedořešené. Jeho až přílišná zaujatost prací mu ale kazí vztahy....
A to, i když se sám upřímně snaží.

MARTINA LUKEŠOVÁ, grafička na volné noze (Barbora Seidlová)
Sympatická dcera Lukešů, která hledá své místo v životě a postupně si uvědomuje, že je ještě mladá a měla by si víc užívat.
JAROSLAV LUKEŠ, vedoucí technik (Miroslav Táborský)
Otec od rodiny, kterého baví být mezi chlapy v provozu víc než sedět ve vrcholném managementu, a bojí si to přiznat.VĚRA LUKEŠOVÁ, žena v domácnosti (Simona Stašová)
Maminka Martiny měla v předešlé sérii velké problémy s prášky. Nyní konečně pochopí, že se musí postavit na vlastní nohy, a překvapivě je to v oboru, kterému nedůvěřuje, v přírodním léčitelství.

PETRA JANATOVÁ, místostarostka Žďáru (Anna Šišková)
Petra je sebevědomá žena, kterou srazí na kolena
několik nečekaných situací - muž se s ní chce rozejít, chce jí vzít byt a navíc v práci má problémy se starostou. Najednou je na všechno sama. Ale nevzdá se a pomůže jí v tom nová láska.


VLADIMÍR JANATA, právník (Jan Hrušínský)
Advokát Janata je velmi nekompromisní a tvrdý chlapík, který ale míří příliš vysoko a zapomíná, že i on má svá slabá místa - ženy.


DANIEL ŠRÉDR, místní policista (Bohumil Klepl)
Lidový policista s dobrým srdcem, který se ale
zaplete s nesprávnými lidmi. Přesto se ukáže jako
Kadlecův dobrý přítel.

KADLEC SENIOR, otec Jana Kadlece (Luděk Munzar)
Tatínek Honzy Kadlece je vášnivý sběratel automobilových veteránů a skvělý rádce, který dokáže vždy v pravou chvíli svému synovi pomoci. I když s ním někdy nesouhlasí, vždy stojí na jeho straně a je pro něho velkou oporou.VÁCLAV ROKYTA, podnikatel (Tomáš Hanák)
Velkému podnikateli Rokytovi se problémy jenom kupí. Má věřitele, kam se podívá. Aby to nebylo všechno, objeví se ještě tajemný anonym, který ho začne vydírat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama