Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Novinky od VV

16. dubna 2006 v 19:07

Páreček je pohromadě

Petr by se sice byl rád vrátil do Vily, na druhou stranu ale už při Duelu mrkal na rodiče a na Danušku, které v publiku ukápla slza. A tak jeho mejdan byl ve znamení radostného řádění na svobodě.
Už v Noční show objímal Danu kolem ramen a oba zářili. Šťastné shledání. Petr se před Danou opravdu nemá za co stydět, ve Vile se choval možná až moc mravně a nenápadně i po jejím odchodu. Však také proto ho diváci už asi nechtějí vidět a poslali ho ven.
Na večírku v Duplexu se Petr s Danou setkali s agentem Tomášem, Lůcou a Lubošem a pěkně si zařádili. Kromě Sanny se ExVyVolení evidentně scházejí rádi a když nemohou plnit úkoly ve Vile, dopřávají si alespoň pořádné pařby po Duelech. Mimo jiné došlo i na body shot, Lůca si smlsla svůj drink z Danina pupíčku.
Tančilo se, užívalo, hluboko do noci, či spíš do rána. Docela dobrá parta, ti ExVyVolení. Už žádné nervy, žádné soupeření Možná to teď mají snazší než ti ve Vile. A Dana má Petra doma, což je přece jen pro její trošku žárlivou dušičku určitě úleva.

Egyptské probuzení

v letadle
10:32 | Dnes
Právě dorazily telefonické zprávy z Egypta! Let byl trochu bouřlivý, po deseti minutách přišly turbulence a naše zpravodajka Líba s Karolínou to dost těžce nesly. Po léčebném drinku od posádky se jim ale podařilo usnout, a tak do Egypta dorazily vyspinkané do růžova.
V krásném hotelu probíhalo ubytování trošku zvolna, jak už to v jižních krajích bývá. Ale pokoje jsou útulné, personál přívětivý a sluníčko se směje. Jen trochu fouká vítr. Štáb už je v tuto chvíli po snídani a pro Marii a Karol se chystá speciální stůl.
Po celý den budou pak mít k dispozici all inclusiv služby. A samozřejmě to, na co se tolik těšily. Plážové hry. V 11 hodin místního času se přesunou na pláž, budou se koupat, slunit a užijí si všemožné vodní sporty.
Brzy by měly dorazit i první fotografie z příletu. A také další zpravodajství. Takže se těšte, dnes jsme s vámi nejen on-line ve Vile, ale i na egyptské pláži.

Jak jeli k vodě

Kalíme!!!
13:12 | Dnes
Marie a Karol odjely z Vily v noci. Netušily kam, ale odměna za cestu se zavázanýma očima byla sladká. Po trochu houpavém letu v turbulencích přistály v Egyptě.
Ráno už byly ubytované a čekala je snídaně na terase hotelu. Hned potom cesta na pláž, kde sice fouká vítr, voda je ale krásně teplá a sluníčko svítí. Maruška si dokonce rychle našla potenciálního manžela se slušným příjmem.
Ostatní VyVolení také jeli k vodě. Jenže dojeli jen na terasu, kde je čekalo nachystané pískoviště, slunečník a bazénový bar. Bohužel sluníčko se ztratilo v mracích, a tak VyVolení moc nadšení nejsou. S havajskými květy na bundách sedí u stolu, tlachají a popíjejí.

Vzteklý Tony

nepořádek
17:23 | Dnes
Zatímco VyVolení odpočívali "u vody" na terase, žaluzie do Vily byly zatažené a uvnitř někdo řádil. Všechny věci se přemístily na jiné místo. Nádobí do skříní v ložnici, oblečení do linky v kuchyni, kosmetika byla promíchána atd. A na zrcadle se skvěl nápis: "Byl jsem zde, Fantomas."
Po návratu do Vily si VyVolení nejprve ničeho nevšímali, až Marcy objevila Tonyho fotografie. "Máš Renatu v lednici!" volala na něj. "Jen blbni," nenechal se vyvést z míry "taťka". Dlouho mu to ale nevydrželo. Když zjistil, že se skutečně někdo dotknul jeho milované a navíc mu přestěhoval jeho oblečení do kuchyně, začal se pěkně vztekat. Nádobí, včetně sypající se mouky a koření letělo ihned ze skříně. Naštvaný Tony pak zalehl a z postele ho nedostala ani houkající siréna. Přitulil se k Martinovi a pod peřinou mu svěřil, že chce z Vily odejít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MISHULA MISHULA | E-mail | Web | 16. dubna 2006 v 19:07 | Reagovat

kukni ke mě a hlasuj do ankety o nejlepší blog!!! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama