Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Plutovi hrozí vyloučení ze hry!

12. dubna 2006 v 16:17
pluto
15:09 | Dnes
Za to, co včera Pluto prováděl, stihnul trest nejen jeho, ale i ostatní VyVolené, protože za rvačku s ním si Kykolka zatočil kolem a vytočil dvanáct hodin nesezení a neležení pro všechny. Plutovi osobně ale hrozí mnohem tvrdší trest.
Štáb totiž v současné době řeší, zda Plutova akce nepřekročila hranice, stanovené pravidly soutěže. Pokud se členové štábu shodnou, že tomu tak je, může pro Pluta boj o patnáct milionů skončit. Zatím ještě není nic rozhodnuto, o věci se intenzivně jedná a definitivní rozhodnutí padne v nejbližších dnech.
A co VyVolení právě dělají? Jak už víte, všichni VyVolení si nesmí dvanáct hodin sednout ani lehnout. Takže vše, co dnes budou provádět, bude na stojáka. A VyVolení se ukazují být docela aktivními. Když nemůžou sedět ani ležet, člověk by čekal, že budou postávat a šťourat se v nose. Ale ono je to naštěstí nebaví, a tak hledají jakoukoli možnost zábavy. Vaří, uklízejí a hledají hry, které lze hrát ve stoje. V ložnici už se hrály kuželky, když už VyVolené omrzely, tak přišel čas na čáru. Ale při tom všem VyVolení přemýšlejí, jak štáb ukecat ke snížení trestu. Ta možnost tu je, a Marcy ji byla vyjednat ve Zpovědnici. Ale to by museli být VyVolení nápadití a vymyslet něco, co bude divácky atraktivní. Pokud s něčím takovým soutěžící přijdou a štáb to schválí, trest může být zkrácen. Což bude přínosem pro VyVolené, ale i pro diváky. Protože když VyVolení chtějí, tak dokážou být velmi zábavní.
Zatím ale byly jejich návrhy dost chabé, proto přišel štáb s úkolem - Vila je rozdělena na tři zóny. Prádelnu, vnějšek a vnitřek. Prádelnu obývá Pluto a má ji jako samotku, zbytek se rozdělil podle jednoduchého klíče - kuřáci ven, ostatní dovnitř. Kdo chce vstoupit do cizí zóny, musí splnit úkol, který mu okupanti oné zóny vymyslí. K Plutovi chodí lidé bez úkolu, ale musí u něj být půl hodiny. Možná že právě z dialogů, které se právě vedou v prádelně, štáb usoudí, jestli je vhodné Pluta ve hře ponechat nebo ne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ariel ariel | Web | 12. dubna 2006 v 18:43 | Reagovat

aaahoj Tany, jestli chceš, tak si můžeš dát odkaz na můj blog k tobě na stránky a já udělám totéž s tvým odkazem. ;o) Písni mi, jestli souhlasíš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama