Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Sázející: VyVolení zúčtují s Pavlem

19. dubna 2006 v 7:52
A teď plicní rozcvička
Jak už se stává pravidlem, zeptali jsme se na šance jednotlivých účastníků reality show VyVolení 2, osoby velmi povolané, tedy bookmakera. Zajímalo nás, zda se vypsané kurzy na jednotlivá Zúčtování, Výzvy a Duely naplňují, nebo je možné očekávat nějaké překvapení. Kurzový specialista SAZKY Jiří Černoch nám k událostem minulého a současného týdne prozradil následující informace.
Duel : Petr neměl šanci
"O zhodnocení sázky na vypadnutí dne 15. dubna mělo vliv to, že byla vypsána ve středu 12. dubna po Zúčtování a tak byl nasazen nejnižší kurz - 1,7:1 - na Pluta. Ten byl označen sedmi palci, stal se největším favoritem na odchod z Vily a byl i hodně sázen (téměř 40%). Jednoznačně největší tutovkou pro sázející však bylo, že vypadne Petr s kurzem 3:1 (tvořil 60% všech sázek). A tato sázka se později ukázala jako správná."
Sázející : VyVolení zúčtují s Pavlem
O dnešním Zúčtování Jiří Černoch uvedl: "Zcela jasně je nejvíc sázen Pavel s kurzem 3:1, na kterého šlo téměř 90% vkladů. Naopak nejméně je sázena Karolína (kurz 18:1)."
Bookmakeři favorizují Tonyho
K sázce na celkového vítěze VyVolených 2 nám pan Černoch sdělil: "Prakticky setrvává stejný průběh jako doposud. Nejvíce se věří Tonymu, jehož šance jsou ohodnoceny kurzem 3:1, dále Martinovi s kurzem 3,5:1 a Karolíně (kurz 5:1). V posledních dnech se objevilo také několik vyšších sázek na vítězství Marcy s lákavým kurzem 20:1. Na druhou stranu nejméně sázejících věří ve vítězství Kykolky (10:1)."
Akciová společnost SAZKA nabízí v rámci oblíbené reality show VyVolení 2 řadu kurzových sázek. Sázející si mohou vsadit na osobu celkového vítěze této reality show, nebo na to, zda vítězem VyVolených 2 bude muž či žena. Dále lze uzavřít sázky na osoby, které se stanou předmětem Zúčtovaní nebo poraženými jednotlivých Duelů. V průběhu dnešního dne, tj. úterý 18. dubna2006, si tak sázející mohou vsadit na výsledky Zúčtování. Tato sázka bude ještě dnes uzavřena. Ve středu 19. dubna a ve čtvrtek 20. dubna 2006 si bude možné vsadit na to, kdo vypadne z Duelu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama