Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Sexy muž vily

25. dubna 2006 v 7:32
Kdo si odnese titul
Kdo si odnese titul "mistr vily"? Z napínavého souboje nakonec vyšel vítězně Pluto. Daleko za sebou nechal šoumena Martina i nováčka Kykolku. Dokonce i charizmatický Tony skončil až na druhém místě
Pluto Tonda Jalovec Pity
Klikněte na fotografii pro její zvětšení

Vysvitlo slunce, SuperSpy vyhlásil akci Sexy muž vily 2006 a pánové ve vile odložili svršky. Ve vyrovnaném souboji nakonec zvítězil Pluto (25).

Missákem vily se s přehledem stal Pluto (25). K prvenství mu pomohla hlavně vysportovaná postava a exotický zjev. Jedinou vadou na kráse jsou jeho občasné opilecké agresivní výbuchy.
Na 2. místě skončil Tony (30). Urostlý barman se těší stále větší oblibě fanynek. Přítelkyně Renata Kajdžas (31) má proč žárlit...
Třetí místo si odnesl Pity (26). Své fanynky ale i fanoušky svými svaly neohromí. Do varu je dostává hlavně uhrančivým pohledem.
Na čtvrtém místě skončil Martin (23). Hubený šoumen se sice posilovně vyhýbá jako čert kříži, jistou dávku charizma mu ale upřít nelze.
Páté místo patří Pavlovi (26). Bodrý strážník městské policie si své přiznivce získal svou přátelskou povahou a upřímností.
Šesté místo "zbylo" na Kykolku (26). Nováček je ve vile sice už tři týdny, ale ani za tu dobu se mu nepovedlo se nějak výrazněji projevit. Nepočítáme-li občasné výlevy potom, co se napije něčeho "tvrdšího".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama