Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Shrek nepřišel na svou svatbu!

21. dubna 2006 v 18:06
David Shrek Šín
David Shrek Šín

Milionář David Shrek Šín (25) je pěkný rošťák! V opilosti se přihlásil do rádiové reality show Milionová nevěsta, a když šlo do tuhého, tak to zbaběle vzdal.

"Seděli jsme s Mikešem v hospodě a popíjeli. Najednou jednoho z nás napadlo, že se přihlásíme do té soutěže na rádiu Impuls Milionová nevěsta. Samozřejmě jsem na celou věc druhý den zapomněl, ale Mikeš ne a poslal tam naše přihlášky," prozradil SuperSpy vítěz Big Brother.
"Asi po dvou týdnech mi volali, že mě vybrali. Ptal jsem se, jestli i Mikeše, a oni, že ne. Prý kvůli tomu, že nemá práci a vlastně ani peníze. Doslova řekli, že je Mikeš socka," směje se David, který se dokonce dostal mezi tři poslední kandidáty na ženicha milionové nevěsty Dany.
"Byl jsem úplně v šoku. Ale když jsem se měl dostavit na smluvenou schůzku, tak jsem na to nějak zapomněl. A myslím, že to bylo dobře. Já se ještě nechci ženit," říká Shrek, který příští týden odlétá na týdenní dovolenou do Egypta. "Rozhodně nejedu sám, ani s přítelkyní. Jede Mikeš, Karel a Sylva Plyšákovi. To bude nářez," říká Shrek, který jako jediný ze soutěžících ještě nebyl na dovolené. "V zimě jsem byl pořád na horách anebo jsem měl hodně práce. Takže si to teď užiji," dodává.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lukáš Lukáš | E-mail | 19. května 2008 v 21:09 | Reagovat

čau šreku.Jak se máš.A co Lena ještě s ní chodíš.Napiš mi na imail:lopata007@seznam.cz dík a měj se

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama