Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Skupina TATU - novinky i věci z dřívějška

18. dubna 2006 v 9:17

Tatu stále nerozlučné

Počátkem května přijde na trh jejich dlouho očekávaný singl Gomemasai, o němž ruské dívčí duo Tatu věří, že mu spolu s novým albem Dangerous and Moving, pomůže se opět dostat na čelné příčky světových hitparád, jimž kralovaly ještě v roce 2003.

Za zájem publika a svůj raketový vzestup svého času Lena Katyna (21) a Julia Volkova (rovněž 21) vděčily kombinaci dívčí nevinnosti a pověstí o vzájemném lesbickém vztahu. Když se fámy prokázaly jako nepravdivé, duo, jehož marketingovou strategii vymyslel ruský dětský psycholog Ivan Šapovalov, se na čas stáhlo do ústraní.

S novým image se nyní snaží pěvecká dvojice o comeback. Namísto sexuální přitažlivosti se Lena a Julia se teď chtějí, jak alespoň naznačily v rozhovoru pro prestižní pánský časopis FHM, prezentovat jako nerozlučné přítelkyně, z nichž každá by byla ochotná za druhou dýchat.

Ve světě, kde stále více lidí je připraveno jít za osobním úspěchem a prospěchem takříkajíc před mrtvoly, to není špatná taktika, jak si zajistit přízeň mladých s ideály. Proto také Lena veřejně vyhlašuje: "Julie je prostě skvělá, znamená pro mě víc než kamarádka, považuji ji za svou sestru!"

Její partnerka hovoří stejně. "Lena má sice své mouchy, ale přesto ji mám ráda a důvěřuji jí. I když někdy propadá hysterickým návalům pláče a občas na mě nepříčetně řve, vím, že kdyby šlo do tuhého, neváhala by za mě položit život." Jaký ohlas bude mít jejich vyznání, ukáže prodejní úspěch příštích hitů skupiny Tatu. Obě interpretky i manažer věří, že bude obrovský.

Tatu mají v USA problémy

Ruské dvojici Tatu nepomohly ani tři různé verze jejich klipu k hitu All about us. Americká MTV zatím odmíta nasadit i verzi soft.

V této podobě videoklipu se sice střílí a dojde skoro ke znásilnění, ale je to čajiček ve srovnání s necenzurovanou verzí klipu, kde můžeme spatřit vystřelený mozek na čerstvě vymalované stěně.

Další videoklip natočily Tatu speciálně pro Rusko, jedná se o jinou píseň - Ljudi invalidi. Už první den se tohto singlu prodalo jen v Rusku neuvěřitelných 600 tisíc kusů. Mezinárodni verze vychází podle informací vydavatelství Universal 10. října letošního roku.

Tatušky znovu šokují

Poté, co vešlo ve známost, že Julie Volkovová a Lena Katina lesbický vztah pouze předstírají z reklamních důvodů, nebylo o ruském dívčím duu Tatu dlouho slyšet. Až nyní se znovu přihlásilo o slovo. S videoklipem All About Us, který má být stejně šokující jako nahrávky z jejich starých dobrých časů.

V úvodu nahrávky se Julia s Lenou, která má na hlavě černou paruku, hádají, poté první z nich opouští lokál a jde se nabízet na ulici, kde slaví úspěch. Po krátké romantické mezihře končí pár v posteli, kde se ji neznámý milenec snaží brutálně znásilnit a Julie ho popraví výstřelem do hlavy a pak se vrací do Leniny náruče.

Počátkem října na singl naváže album Dangerous and Moving, na jehož přípravě se jako hostující muzikant se podílí slavný Sting, novou písní na ně přispěl Dave Stewart a v zájmu úspěšného comebacku Tatu se angažoval i Richard Carpenter.

Duo Tatu se vrací. Pomáhá mu i Sting

Zdálo se, že ruské, údajně lesbické duo Tatu definitivně zmizelo ze scény. Rozporuplná a zneklidňující skupina však po sobě zanechala mezeru, již se zatím nikomu nepodařilo zaplnit. A proto se na její úspěšný návrat rozhodlo vsadit finanční prostředky i dobrou pověst hudební vydavatelství Interscope.
Jeho manažeři věří, že Lenin a Juliin singl All About Us, který se má objevit na trhu 12. září a album Dangerous and Moving, jež vyjde o čtrnáct dní později, se budou těšit stejnému zájmu koupěchtivých posluchačů jako debutový projekt Julie Volkovové a Leny Katiny 200 km/h in the Wrong Lane.
Prodejnost obou cédéček má zajistit spoluúčast několika proslulých hvězdných stálic, které se na rozdíl od Tatu těší pověsti víceméně bezproblémových hudebníků.
Jako hostující muzikant se na nahrávkách podílí Sting, novou písní na ně přispěl Dave Stewart a angažoval se i Richard Carpenter, jehož přínos zatím nebyl vydavatelskou firmou blíže specifikován.
Její mluvčí však internetovému serveru contactmusic.com uvedl, že Tatu se znovu chtějí naplno věnovat hudbě a zůstanou stejně kontroverzní jako byly předtím.

Tatu se vracejí. Jako Tema

Autor článku: Netzeitung, efa

Ruská dívčí skupina Tatu, jejímž hlavním rysem byla lesbická show na podiu, mají nového manažera a také nové jméno. Julia s Elenou se budou jmenovat Tema.)

Poté, co vyšlo najevo, že polibky na jevišti byly jen součástí show, kterou si vymyslel manažer Tatu Ivan Shapowalow, aby upoutal na dívčí duo pozornost, se Tatu rozhodly, že chtějí začít nanovo. S novým manažerem a novým názvem.

Z Tatu bude Tema. Oznámil to francouzský server Actustar. Julia Volkowa a Elena Katina tedy zůstanou podle informací ověřených zdrojů spolu.

Párem dívky nikdy nebyly, vždy byly heteroxexuálky, potvrzují. Důkazem je fakt, že Julia čeká v září své první dítě.

S novým manažerem Borisem Renskijem se chtějí dívky vrátit jako vážné hudebnice. A slibují říkat od nynějška už jen pravdu.

S prací Tema nečekají, až bude Volkowa matkou. První singl Who If Not Me by měl vyjít koncem měsíce.

Na videoklip si můžete podívat na těchto stránkách
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mišan Mišan | Web | 18. března 2008 v 17:10 | Reagovat

Promiň ale tatu se nikdy neměli jmenovat Tema,to je jiná dívčí skupina,taky původem z russka a s úplně jiným stylem...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama