Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

VV a Petr Zvěřina z Václaváku???

17. dubna 2006 v 12:15

Zvládne Petr Zvěřina roli Bosse?

Petr Zvěřina
9:15 | Dnes
Včera večer se VyVolení dočkali dalšího překvapení. Zachrastily dveře od trezoru a Martin, který si hrál venku na písku, si myslel, že se vracejí holky z výletu. "Kdepak jste byly?" ptal se. A teprve potom se otočil a spatřil Petra Zvěřinu!
Tereza VyVoleným Petra představila a oznámila jim, že je jejich nový Boss. Nehraje sice o 15 milionů, zato bude týden Vilu řídit a oni ho musí poslouchat. Moc nadšení to nevyvolalo. Takovou návštěvu asi partička skautíků ve Vile nečekala.
Petr ve snaze navázat kontakt lákal ven na cigaretu, ale všichni ho odeslali s tím, že vlastně skoro nekouří, ať jde sám. A hned začali řešit, jak si s vetřelcem poradí. Pro Tonyho znamenal Petrův vstup poslední kapku do jeho kocovinové depky. Dokonce se šel do Zpovědnice ptát, kolik by ho stál dobrovolný odchod z Vily. A jestli by ho mohl splácet "na leasing". Vtip to byl asi jenom trochu.

Tony má totiž za poslední dva dny všeho dost a včera po útoku Fantomase předvedl řádění, o jakém se "agresivnímu" Plutovi ani nesní. Protože do šatní skříně byly přestěhované potraviny, Tony je začal zlostně vyhazovat a po ložnici létalo koření, sypala se mouka a mezi rozházené šatstvo přistávaly příbory.

Noční sedánky VyVolených byly včera jednoznačně ve znamení konspirace proti Zvěřinovi. Petr je ale dobrý hráč, a tak teď bude na něm, jestli dokáže nabourat semknutou jistotu táborové party. Úterní Zúčtování se blíží, a to vždycky znamená zpřeházení vztahů. Jestli na tom bude mít Petr podíl, to budeme vědět už poměrně brzy.

VyVolení ve spárech Petra Zvěřiny

08:49 | Pondělí 17. 04. 2006
Petr Zvěřina nepřijel na babetě ani na Harfu, ani do Libně. - Zdroj: Prima TV
Jak vypadala sobota u VyVolených? Na Tonyho ráno čekalo jedno (ne)milé překvapení. Ráno si přivstal dřív než ostatní. A že k tomu byl důvod. Na zahradě skrze okno totiž na okamžik mohl zhlédnout svou velkou lásku - Renatu. Jen se mihla. Jako ve filmu Angelika a král, když Angelika na okamžik zhlédla svého Peyraca, o kterém si myslela, že už je dávno mrtev. Byl to přízrak? Kdepak, Renata žije a dokonce mu zanechala i vzkaz. Tajemný vzkaz: "Jak ty ve Vile tak já venku." A Tony tomu víceznačnému vzkazu, čert ví proč, přisoudil význam zcela negativní.

Skončí to happyendem?

Tonyho to celé opravdu vzalo. "V úterý chci od vás palce. Nikdo tady nebude před národem ze mě dělat šaška", odevzdaně prohlásil na zahradě ostatním. Je to opravdu s podivem, vždyť vzkaz se mohl číst různě. Třeba jako odpověď na jeho vzkaz Renatě, který jí psal o několik dní nazpět: "Renato miluji tě a chci si tě vzít." Tuhle verzi konečně podpořil v sestřihu i flashback, který nám tento Tonyho vzkaz připomněl. Jenže ten Tony pochopitelně vidět nemohl.
Renata se jen mihla Tonymu před očima. - Zdroj: Prima TV
Tonyho zřejmě naštvalo, že se Renata propůjčila k jakési hře s jeho city, což se dalo vyčíst z jeho vzkazu, který ji vzápětí z brček sestavil: "To co jsem psal, beru zpět! Zklamala jsi mě! Nikdy nedám divákům to co ty!" Každopádně tento vzkaz a Tonyho chování jen potvrdilo to, co jsem si myslel už dávno. Takřka úplně vyvrátil spekulace o možné Tonyho domluvě s Renatou. Tedy hlavně to, že celý ten jeho nářek, který spustil po Duelu se Sanny, nebyla žádná hra na city, ale zcela přirozený projev jeho žalu. Já si myslím, že tohle dopadne dobře. Je to už ve scénáři, jak prozíravě říkala Karolína. Zkrátka a jednoduše: Angelika/Tony nakonec skončí v Peyracově/Renatině náruči.

Tak tady prostě shniju!

Žeru pribináky a nestydím se za to! - Zdroj: Prima TV
A co jsme ještě viděli? Marcy jako boss Vily se mírně pohádala s Martinem, který podle ní ve Vile po sobě vůbec neuklízí. Vlastně podle ní neuklízí skoro nikdo. A ještě víc ji rozhodilo, že na její žádost, aby po sobě uklidili, nikdo nereflektoval. A tak Marcy přišla s prosbou za taťkou Tonym, který na ostatní děti zahalekal, aby si teda po sobě uklidily. A autorita Tonyho se nezapře, protože rázem se ze všech staly pilné včeličky. Nicméně Martin z toho nebyl moc nadšený - argumentoval tím, že ve Vile uklízí dost. Ale podle představ Marcy to asi dost není, protože mu řekla, že tady shnije. "Tak tady prostě shniju!", odpověděl ji naštvaně Martin.
Každopádně ve zpovědnici nám Martin na sebe prozradil, že chce projít velkou změnou. Kouřit už prý přestal, tak teď ještě přestat pít alkohol, nějaké svaly získat a stát se manuálně zručným. A prý chce vyjít z Vily jako chlap. Heterosexuál pokud možno. A Pribiňáky prostě žrát BUDE!

Pavel neoplakával

Ten den ale byl den Duelu. Vlastně Trielu. Ve studiu se utkali Pluto, Kykolka a Petr. A jak už všichni víme, Petr to prohrál. Vlastně se opakovala stejná situace jako s Danou. Stejně jako Dana i Petr byl ve Vile oblíben, ale nebyl oblíben lidmi venku. A stejně jako v případě Dany i Petr byl lidmi ve Vile oplakán. Tedy skoro všemi. Rozhodně nejvíc Petrův odchod oželel Pity. Ale třeba takový Pavel byl z návratu dvojice Kykolky a Pluta vyloženě nadšený. A ostatní mu to dali najevo.
Pavlovi někteří lidé vyčítali necitlivost vůči Petrovi. - Zdroj: Prima TV
"Já jsem ho měl do dneška rád, ale toto, co udělal, tak to ne", komentoval Pavla Pity. Narážel tím na Pavlovo bujaré chování, když se vrátili Pluto s Kykolkou. Prý to z jeho pohledu bylo nevhodné, že se hned sápal po jídle a šampáňu, když se s nimi ještě loučil Petr. A Tony mu v tom přizvukoval. Pokud se pamatuji, tak ze záznamu bylo vidět, že Pavel byl sice z návratu Kykolky a Pluta nadšený, ale s Petrem se taky rozloučil. Jak kdosi dle mě trefně poznamenal na jednom diskusním serveru: "Aby se z toho nepo*rali." Každopádně jsem zvědav, kolik palců Pavel v úterý pobere.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama