Blog pro ženy s dětmi i bez nich, ale i pro muže

Srpen 2006

BAR - ve dvojce bude Petra

30. srpna 2006 v 18:43 Bar
Už je to tu!!
BAR - finále už tento víkend !!!
Jisté je , že ve finálové dvojce bude PETRA. A kdo usedne proti ní?
To se dozvíme již v sobotu. Drobek, Honzík či Marcela. Tak držme palce svému oblíbenci ať je to on či ona, kdo nakonec vyhraje těch 5 milíónů korun.
detail

Honza


plus Drobek minus minus Petr,Petra

Jak to bylo v sobotu? Bar- Flary , Pavel?

28. srpna 2006 v 17:31 Bar

Hot news z Horkého křesla

Intrikán vyfičel, Hezoun na škvarek

Sobota, 26.08 | 23:28 Dvornímu intrikánovi fanoušci Flaryho nedovolili usednout do Horkého křesla. S téměř 58 procenty hlasů dostal šanci bojovat o své přežití v reality show Bar Flary. Pavel na Horké křeslo nedosáhl.
Flary si poměrně hodně věřil. Před začátkem přímého přenosu měli Pavel i tušící Marcela zcela zabaleno. Flary se balení nevěnoval ani minutu.
Tušení o vítězství ho ovšem v souboji s Marcelou zklamalo. Marcela dostala 68 procent diváckých hlasů. Pravděpodobně má smysl poslouchat sousedky, které říkají, že je to jediná soudná dospělá osoba v Baru a jedině jí jsou ochotny poslat SMS. Sousedek je v republice opravdu hodně...
Flary balil po svém neslavném návratu do Apartmánu opravdu dlouho. Bylo vidět, že s ním cloumají emoce. Takovýhle konec opravdu nečekal.
Během přímého přenosu byly uděleny dvě Žluté karty. První byla udělena Petře za tajné telefonování ve Špindlerově Mlýně. Druhá byla udělena Drobkovi za podvodné přebrání novin.
Statistika Žlutých karet:
Drobek - dvě
Petra - dvě
Honza - dvě
Marcela - jedna
Zaděláno na Červenou kartu tedy mají hned tři lidé. Blížíme se do finále! Kdopak skončí s nejvíce Mínusy tento týden?

Drobek skončil v nemocnici. Proč? Čtěte dále

24. srpna 2006 v 18:55 Bar
Drobek
Drobek
Drobek po bodnutí agresivního hmyzu... Drobek v nemocnici Drobek
Čtvrtek 24.8. 2006, 18:00
Bodavý hmyz způsobil v Baru v Go Žlutých lázních velký povyk.
Drobek si v Baru otevřel plechovku s pitím, napil se a odložil ji stranou.
Během doby, co obsluhoval hosty se do plechovky "nastěhovala" vosa. Drobek, který nic netušil se napil a až příliš pozdě zjistil, že v plechovce je nechtěný návštěvník a vosu spolkl. Ta ho stihla během polykání píchnout.
Drobek sice v zápětí vosu vyzvracel, ale reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Štáb okamžitě eskortoval Drobka do nemocnice, kde zůstal na pozorování.

Nová reality show - čt vám najde dům či byt

21. srpna 2006 v 15:41 Seriály

Česká televize vám najde dům či byt! Zadarmo!

Hledáte si dům nebo byt a nevíte, co vše je k tomu potřeba? Nevyznáte se v nepřeberném množství nabídek? Která je ta nejlepší? Nová reality show Přes nový práh vám poradí!
"Pomůžeme vám najít nejkrásnější místo pro život! Byt či dům, to nejsou jen čtyři stěny a střecha. Je to scéna pro vaše rodinné radosti i dramata. Místo, kde nic nepředstíráte, protože jste v bezpečí domova. Většina z nás kupuje nové bydlení jednou za život. Zasloužíte si proto to nejkrásnější místo!" Tak láká ČT 1 ke sledování nové reality show Přes nový práh. Rodina či jednotlivci, kteří si chtějí pořídit nové bydlení. Peníze mají připraveny, rozpočet ujasněn, nedokáží se však rozhodnut pro lokalitu, velikost bytu či domu. Bez odborné pomoci nerozeznají výhody a nevýhody vytipovaného bydlení, lokality. Nejsou schopni odhadnout výhodnost investice, její zhodnocení atd. Jeden díl - jeden zájemce o nové bydlení. Divák se dozví, kolik chce zájemce do bydlení investovat, kolik lidí tam bude žít, co od nového bydlení očekává. Tým realitních a finančních expertů vybere 3 rozdílné varianty. Kamery sledují, jak si je zájemci o nové bydlení prohlížejí, o čem spolu při prohlídkách diskutují, co je pro ně důležité a co není, první dojmy, úvahy o tom, kde bude jaká místnost, jaké zařízení. Jde se na prohlídku všech tří bytů, v každém čeká jeden realitní makléř, který ukazuje přednosti bytu a upozorňuje na případné nedostatky. Vysvětluje, proč vybral právě tento byt. Makléř pak byt opouští a televize natáčí, jak jej hodnotí samotná rodina. Celkem tři obhlídky. Na závěr velká rodinná diskuse, poslední rada od odborníků na reality (architekti, developeři, nezávislí projektanti i známé osobnosti) a vyřazení nejhorší nabídky včetně zdůvodnění tohoto kroku až k finálnímu rozhodnutí pro jeden z bytů. Rodina má právo si nevybrat. Pořad souvisí s nevídaným boomem na realitním a stavebním trhu i dostupností hypoték. Vychází vstříc těm, kteří uvažují o koupi nového bytu či domu buď pro bydlení, nebo jako investici. Většina lidí kupuje nové bydlení jednou za život. Proto je třeba postupovat uvážlivě. Mnoho lidí kvůli nedostatku informací a odborných rad při výběru bytu či domu chybuje. Nový pořad má proto podle slov ČT obrovský potenciál získat si popularitu i důvěru každého, kdo chce pěkně a moderně bydlet. A to je podle průzkumů až 75% obyvatel, kteří v současné době uvažují o lepším bydlení. Uvidíme, jak si nová reality show na obrazovkách ČT povede a kolik diváků skutečně zaujme...

Tony si koupil dům!

21. srpna 2006 v 15:38 Vyvolení 2

Třicetiletý Tony Jalovec je za vodou! Přesněji řečeno za Sázavou. My jsme totiž vypátrali, že právě tam si pořídil fungl nový dům. Zruč nad Sázavou se zřejmě brzy stane tržištěm senzací!
"Podle posledního sčítání k 31.12.2004 má město Zruč nad Sázavou něco málo pod pět tisíc obyvatel. A to s příslušnými obcemi: Želivec, Dubina, Nesměřice a Domahoř. Průměrný věk činí 41 let (u mužů 39 let, u žen 42,7 let). Počet obyvatel starších 60ti let je 1.089." Tolik snad úvodem k novému bydlišti Tonyho Jalovce, vítěze dvojky VyVolených. "Povídá se o tom, je to pravda, Tony Jalovec (31) si tady koupil dům," prozradil nám včera člověk, který si nepřál být jmenován. "Je to hezkej domek, takovej čtvercovej. Je menší, ale jde o pěknou novostavbu. Postavil to tady jeden pán a prodal na kšeft. Tony si ho už koupil," prozradil náš zdroj. Domek ve Zruči nad Sázavou je prý zcela hotový. Má střechu, fasádu, okna a dokonce i udržovaný trávník. Opodál se prý nachází chatová oblast. V celém prostranství je podle slov místních obyvatel nebývalý klid. "Možná chce změnu, nebo chtěl odejít z Prahy. Třeba si myslel, že ho tady nikdo nenajde," svěřuje se člověk, jenž nás o Tonyho novém majetku telefonicky informoval. "Já se docela divím, že se o tom ještě nikde nepsalo. Tady o tom pár jedinců mluví a mezi lidmi se to ví!" Panuje mezi obyvateli nějaká nervozita? Co vlastně říkají místní na novou celebritu ve svých řadách? Prý každý koukal a nemohl tomu uvěřit. "Lidi si říkali - Tony Jalovec a tady?" Domněnky zřejmě vzaly za své, to je fakt. Tony Jalovec dům skutečně koupil a už brzy se do něj asi hodlá nastěhovat. Někdo se nad touhle skutečností možná pozastaví. Vždyť vítěz reality show VyVolení obdržel jako jednu z hlavních cen luxusní a obrovský byt v Praze. Jenomže každý, kdo žije v našem hlavním městě, ví, že není nad přírodu! A tak se nejspíš Tony s Renatou rozhodli pro pokojný odpočinek v přírodě. Zruč nad Sázavou jim tento komfort nabízí! Foto: Prima, oficiální stránky Zruče nad Sázavou

Vypadly hned dva - Luboš a Tomáš

21. srpna 2006 v 15:31 Bar

Bar: Tomáš a Luboš jsou venku!

Tomáš Savka v souboji s Flary velmi těsně neobstál. - Zdroj: Prima TV
ExBarmanka Míša musela včera u televize pištět štěstím - z Baru byl vyřazen nejen "plastik" Luboš, kterého neměla ráda a který vyřadil ji, ale i Tomáš. Proti tomu toho zas tolik neměla, ale o to větší šanci mají nyní Marcela a Petra. Vyhraje poprvé v dějinách českých reality show žena? Nebo Flary právě předvedl potenciál svých fanoušků a fanynek? A co Pavel? Jeho taktizování mu zatím bravurně vychází, ale jeho cíl zbavit se Flaryho jako největšího mužského konkurenta stále přetrvává. V Baru se vše nezadržitelně blíží do finiše a vítěz stále není jistý.

Tip na výlet - DINOPARK ve Vyškově

20. srpna 2006 v 14:35 Kam s dětmi v Brně
Plánek Dinoparku - klikem zvětši

Na rozloze 3 ha zobrazuje scény ze života druhohorních zvířat, která naši zemi obývala před více než 65 miliony lety.


DinoPark + ZOOPARK

letní obdobízimní období
Dospělí100 Kč40 Kč
Děti (3-15 let)70 Kč20 Kč
Děti (do 3 let)zdarmazdarma
ZTP dospělí70 Kč20 Kč
ZTP děti30 Kčzdarma
Dospělí - celoroční300 Kč-
Děti - celoroční150 Kč-

Vstupné je kompletní, v DinoParku ani ZOOPARKU se návštěvník nesetká se skrytými poplatky.
V ceně vstupenky je zahrnuto: vstupné do DinoParku, vstupné do ZOOPARKU, jízda DinoExpressem ze ZOOPARKU do DinoParku a zpět, vstupné do 3D kina, parkoviště, použití WC.
V zimním období není možné DinoPark navštívit, rovněž DinoExpress ani 3D kino nejsou v provozu.


Pavol Habera

18. srpna 2006 v 18:18 Moje redakce

team

//<![CDATA[ //]]>

Pavol Habera - biografia

Meno Pavol Habera
Narodený
12.4.1962
Znamenie
baran
Vzdelanie
vysokoškolské
Stav
slobodný

Obľúbené

Hudobník
Sting, Phill Colins, Pink Floyd, Beatles, Peter Gabriel
Nová skupina
Creed, Coldplay
Kniha
Bol som dlho preč
Gitara
Gretsh Tennessean 1964
Auto
Chevrolet Corvette 1959
Maliar
Vincent van Gogh
Film
Forrest Gump
Herec
Vlasta Burian
Herečka
moja Zuzka
TV program
Ozzbournes
Jedlo
zemiakové placky
Nápoj
gin-tonic
Ročné obdobie
jar

Iné

Životná priorita
zdravie
Očakávanie
nič - čo má prísť, príde
Vlastnosti, ktoré si cení
priamy prístup k veci
Vlastnosti, ktoré nemá rád
zákernosť
Obľúbené zviera
môj pes Astor
[image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image] [image]
texty písní naleznete zde: http://www.team-online.sk/?cat=diskografia


Můj nej zpěvák :-)

17. srpna 2006 v 14:12 Moje redakce

Pavol Habera

zpěvák

Datum narození: 12.04.1962
Místo narození:
Znamení: Beran

Životopis: Pavol Habera se narodil 12. dubna 1962. V 80. Letech hrál s různými kapelami. Do podvědomí posluchačů se dostal především díky slovenské kapele Team. Nepatřil sice k zakladatelům Teamu ale zanedlouho se stal jako zpěvák nejvýznámější osobností této kapely.

V roce 1991 se stal Zlatým slavíkem a také vydal album s názvem Pavol Habera.

Pavol Habera působí nejen jako zpěvák ale zároveň také jako skladatel. Skládá hudbu jak pro své vlastní písně, tak i pro jiné interprety (např. pro Karla Gotta - Když muž se ženou snídá).

Nazpíval písničky k filmu Fontána pre Zuzanu 2 ke kterým také spolu s Cašem Patejdlem složil hudbu.
Pavol Habera
Pavol HaberaVášnivý polibek mluví za všePavol HaberaTeam v akci

Co nového v Lužánkách ?

15. srpna 2006 v 14:38 Kam s dětmi v Brně
14. 8. - 18. 8.VÝTVARNÝ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR
Výtvarné aktivity pro děti od 7 do 12 let, koupání, hry,výstavy apod.
CVČ LÁNY
12. 8. - 26. 8.LETNÍ TÁBOR RYCHLOW 2006
Přihlášky a informace na tel.č. 737 986 474. p.Herzig
CVČ LIDICKÁ
7. 8. - 20. 8.LT DDS BRNKADLA - LAMBERKWOOD
divadlo, film, sport, hry, cvičení...
podrobnější informace
CVČ LIDICKÁ
21. 8. - 25. 8.PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR PRO VŠECHNY - PUTOVÁNÍ ZA POKLADEM
CVČ LIDICKÁ
21. 8. - 25. 8.PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR MALÝCH CESTOVATELŮ
CVČ LIDICKÁ
okolí Brna
25. 8. - 27. 8.SÁZAVA NARUBY
Akce je učená pro rodiče s dětmi, studenty ,dospělé i seniory
podrobnější informace
CVČ LIDICKÁ
Samopše

Nabídku prázdninových táborů a kurzů naleznete na zvláštní stránce věnované letní činnosti.4. 9.DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ NA LÁNECH
podrobnější informace
CVČ LÁNY
8. 9.PŘEDZÁPIS A ZÁPIS DO KROUŽKŮ NA ŠKOLNÍ ROK 2006/2007
CVČ LÁNY
11. 9.PŘEDZÁPIS A ZÁPIS DO KROUŽKŮ NA ŠKOLNÍ ROK 2006/2007
CVČ LÁNY
13. 9.ORIENTÁLNÍ VEČER - BŘIŠNÍ TANCE
podrobnější informace
CVČ LÁNY
30. 9.TURNAJ V POČÍTAČOVÝCH HRÁCH
podrobnější informace
CVČ LIDICKÁ

Miss Bar

15. srpna 2006 v 14:27 Moje redakce

Avízo

Staňte se Miss Bar!

Pátek, 11.08 | 16:36 Máte možnost objevit se v televizi a nastartovat svoji kariéru. V areálu Go Žluté lázně na Podolském nábřeží proběhne Miss Bar, které máte možnost zúčastnit se i vy!
Miss Bar proběhne v úterý 15.8. ve 20:00. Součástí budou disciplíny jako promenáda v plavkách a miss mokré tričko.
Nutnou podmínkou je věk nad 18 let.
Přihlásit se můžete na telefonním čísle 603 44 55 77 do neděle 20:00.

Big Brother se vrací!

15. srpna 2006 v 14:07 Seriály
Tytam jsou doby, kdy byli (zleva) Renata Kajdžas, Shrek a Lena nerozluční kamarádi. Nyní už se stýká jen Lena se Shrekem.
Tytam jsou doby, kdy byli (zleva) Renata Kajdžas, Shrek a Lena nerozluční kamarádi. Nyní už se stýká jen Lena se Shrekem.
Za dva týdny tomu bude přesně rok, kdy se na české obrazovky nastěhoval celosvětově úspěšný Velký bratr. A přesně na den se letos objeví znovu!
Koncem prázdnin se Velký bratr opravdu vrací. Ovšem tak trochu v jiné podobě.
"28. srpna máme něco jako abiturientský večírek. Sejdeme se všichni z Big Brother. Nikdo neodmítl, dokonce ani Oksana ne. Už se moc těšíme na to, až se potkáme a povíme si, co všechno nás za ten rok potkalo," vysvětlil nám jeden z nejvýraznějších soutěžících první řady Big Brother Karel Frýd alias Plyšák (21).
Akci zajišťuje Milan Mikeš Pešek a dosud není jasné, kde se bude mejdan konat. Proslýchá se ale, že všechny notně překvapí. Jisté je jen to, že dům Velkého bratra už je po demolici, a tak se do něj Velcí bratři a sestry už rozhodně nikdy nevrátí. Aspoň ne ti z první řady.

Dvojka

Televize Nova totiž doteď nepotopila možnost, že by uspořádala repete a dala formátu Big Brother šanci uspět alespoň napodruhé. Letos se ale určitě této reality show znovu nedočkáme. (daz)

Další po Míši byla Dagmar

13. srpna 2006 v 19:18 Bar

Blondýna klekla před bodrým Drobkem

Sobota, 12.08 Do Horkého křesla usedla již tradičně Dagmar, která dostala od svého družstva ve čtvrtečních Plusech a Mínusech nejvíce záporných hlasů. Pavel naopak získal nejvíce Plusů, proto měl za úkol určit Dagmar soupeře.
Soupeřem pro Dagmar se stal Drobek - ten usedl do Horkého křesla poprvé. Stalo se to nečekaně. Šlo o součást Pavlovy strategie - měl strach, že by při nominaci Honzy mohl přijít v Horkém křesle s Dagmarou o spojence. Za touto prvoplánovou ideou ovšem stojí druhé, třetí a další plány našeho největšího barového "intrikána".
Diváci asi Dagmar nezapomněli nevyplněnou sázku o nahý přeběh Václavského náměstí, poslali totiž celých 65 procent hlasů Drobkovi, který se vrátil z Horkého křesla zpět do hry - za bar, čímž značně narušil Pavlovu naplánovanou strategii s šachovými figurkami v podobě soutěžících barmanů. Pavel totiž čekal, že se vrátí Dagmar.
Po pátém týdnu se tedy s reality show Bar rozloučila Dagmar, kterou diváci podpořili pouze 35 procenty hlasů.
Jak se změní po odhalení Pavlovy strategie vztah mezi Pavlem a Drobkem? Kdo půjde do Žlutého křesla příští týden?

Zpátky na místě činu

Neděle, 13.08 | 17:41 Dnes odpoledne jsme měli, jak už jste jistě zaregistrovali, v redakci návštěvu křehotinky Dagmar. Vypadá to, že se vrátila do své tiché role, takže jsme o ní při psaní on-line zpravodajství ani nevěděli. Nakonec to bylo ale tím, že ji komentování dění v Baru nebavilo, jak se nám posléze přiznala. Tak jsme ji dlouho netrápili a ona nám na oplátku odpověděla na pár otázek.
Kdo ti byl nejvíc sympatický z vašeho družstva?
Tak většina se bude divit, ale byl to Pavel. My jsme se sice často hádali a dohadovali, ale nikdy jsem z něho necítila takovou tu zášť. Ono v tom hrají roli pohledy, posunky nebo gesta, které kamery nezachytí. Pavel hlavně dokázal být gentleman i po hádce. Také je hlavním tahounem a aspoň se pořád něco dělo.
Ke komu jsi nenašla za pobytu v Baru a Apartmánu cestu?
Nenašla jsem ji k Honzovi, Marcele, Jarce, Anife. K Anife jsem zjistila, že ji nenajdu nikdy. A hlavně ono je to těžké takhle soudit. Zaprvé na poznání bylo málo času a v tomhle prostředí mi to přijde skoro i nemožné.
Jaký je tvůj nejlepší zážitek z této Reality show?
Nejlepší zážitek byl, když mě kluci házeli do Vltavy a já jsem Pavla stáhla sebou. Že se jim to nepovedlo jak chtěli. Dokonce mě nemrzel ani ten jeho port. Měla jsem z toho prostě škodolibou radost.
Kdo ti byl sympatický z druhého týmu?
Nejsympatičtější mi byla Petra. S tou jsme si padly do oka a určitě ji budu chtít ještě vidět. Určitě se budu snažit ji i více poznat po soutěži.
Získala jsi k této práci vztah, chtěla bys to dělat v normálním životě?
Co se týká náporu na fyzičku, jako běhání po place nebo za barem - bylo asi stejné jako v mé minulé práci. Ale třeba zakouřené prostředí, hlučná muzika, směny až do rána, to bych opravdu nechtěla. Teď bych radši volila něco klidnějšího, abych se mohla věnovat rodině a třeba pořídit i dítě.

Máte zájem o práci letušky?

12. srpna 2006 v 19:36 Moje redakce
Na přání zde uvádím rozhovor s jednou letuškou.
Jak procházela školami a co bylo dál.G130167.gif
Mezi nebem a zemí
08.10.2002 - Jindra Petráčková - A co dál
Chtěla jsi vždycky lítat?
Ne, asi do sedmé třídy jsem chtěla být prodavačkou, pak jsem chtěla studovat amerikanistiku se specializací na indiánskou kulturu.

Kde se tedy vzalo létání?
Po gymnáziu jsem absolvovala pomaturitní studium s oborem cestovní ruch, následoval konkurs na letušku. Součástí byl tříměsíční kurz zakončený zkouškou z angličtiny a odborných předmětů - výkonu služby, to znamená praktické dovednosti obsluhy v letadle, znalosti použití bezpečnostních prostředků v nouzové situaci.

Jakou roli pro letušku hraje vzhled?
Existují kritéria pro výšku a váhu, samozřejmostí je příjemné vystupování a schopnost jednat s lidmi.

Jsou nějaká zdravotní omezení?
Všichni projdou celkovou vstupní prohlídkou, která se každé dva roky opakuje. Předpokladem je dobrá fyzická kondice, při přijímacím testu jsme prošli zátěžovou zkouškou v tělocvičně, museli jsme uplavat 100 m a 10 m pod vodou. Nutný je výborný sluch. A vyloučený je každý se srdečními chorobami.

Kam jsi nastoupila poprvé do zaměstnání?
Po škole jsem se dostala na rok jako au pair do Anglie, do rodiny s dvouma klukama ve věku 5 a 8 let. Ráno jsem je vodila do školy, přes den jsem uklízela a připravovala jídlo a několik večerů v týdnu jsem se jim věnovala. Každopádně jsem se zdokonalila v angličtině.

Umíš další jazyky?
Podmínkou přijetí do kursu byly dva jazyky, takže ještě německy se domluvím.

Hlásí se hodně holek?
Rozhodně víc, než jsou aerolinie schopné přijmout. Konkurs je docela tvrdé síto.

Jaký je poměr kluků?
Holky jsou jednoznačně v převaze. V kurzu může být tak jeden až dva na patnáct holek.

Nikdy ses nebála?
Až dneska. Teroristické útoky zpochybnily bezpečnost létání vůbec.

Takže teď vesele…
Při předvádění použití bezpečnostních pásů jsem si k nim přibrala i sukni a vyzvedla jsem si ji do výšky očí. To, co každý poslouchá na půl ucha, se aspoň podařilo zpestřit.

Do kterých zemí se podíváš?
Leckde není ani čas se porozhlédnout, takže poznám jenom letiště a hotel, kde přespáváme. Po Evropě a Blízkém Východě se pohybujeme v podstatě na otočku, delší zastávky jsou v New Yorku, Torontu, plánují se lety do Kolomba, tam by také mělo být víc času.

Líbilo se Ti někde víc?
Bez ohledu na lítání mám nejhezčí vzpomínky na Anglii a Švýcarsko.

Jak často se dostaneš domů?
Lety se plánují nepravidelně, takže je to pokaždé jinak. Ale není to tak hrozné.

Máš čas na svoje soukromí?
Napevno se nedá naplánovat nic, ale pokud jsem doma, tak si volno užiju.

Pro a proti?
Potkáváš zajímavé lidi, střídají se posádky v letadle, poznáš kousek světa. Letenky pro zaměstnance jsou se slevou, takže těch se dá ve volném čase využít. Na druhou stranu nejsi "nohama na zemi", nemáš "pevnou půdu pod nohama", rozházíš si režim a o správné životosprávě nemůže být řeč.

Jsi spokojená s tím, kolik si vyděláš?
Dá se vydělat dost peněz, ale je to vykoupené rizikem povolání, nepravidelným způsobem života.

Je tohle povolání věkově omezené?
Přesná věková hranice není, závisí to hlavně na zdravotním stavu. Mezi letuškami jich je ale několik ve věku mé mamky.

Takže pokud nebudeš ve věku Tvé mamky ještě lítat, co dál?
Přemístím se v tomto oboru na zem. Ať už na letiště, nebo do nějaké cestovní kanceláře - dál můžu cestovat třeba jako delegátka, tlumočnice, těch možností je spousta.

G470006.gif

ZEPTEJ SE OSUDU

9. srpna 2006 v 12:49 Seriály
Zajímá vás, co vás čeká? Potřebujete pomoci s důležitým životním rozhodnutím nebo partnerským vztahem? Poodhalit roušku vašeho osudu vám pomůžou naši astrologové a kartáři
Zajímá vás, co vás čeká? Potřebujete pomoci s důležitým životním rozhodnutím nebo partnerským vztahem? Poodhalte roušku svého osudu!
Máte jedinečnou možnost zavolat přímo do živého vysílání na telefoní číslo 906 70 90 17 a zeptat se astrologa nebo kartářky na to, co vás nejvíc zajímá. Prostřednictvím horoskopů nebo výkladu karet získáte odpovědi na důležité otázky ze svého soukromého i profesního života.
Astrolog nebo kartářka se diváka, který bude přepojen do studia, zeptá na jméno, datum narození a hlavně na to, co by se ze své budoucnosti chtěl dozvědět. Poté začne zhruba dvouminutový výklad, ve kterém bude astrolog divákovi na otázku odpovídat. Během této doby budou mít šanci volat další diváci, tzn. že po dokončení výkladu bude téměř okamžitě do studia přepojen další volající, což umožní uspokojit co největší počet zájemců. Během vysílání se tak vystřídá 10 - 15 diváků.
Telefon do studia: 906 70 90 17
Všichni volající si vyslechnou z automatu horoskop na daný týden.
Cena hovoru je 70 Kč/min včetně DPH, technicky zajišťuje MEDIA SUPPORT s. r.o.
Kartáři: Vlastimil Brůčka, Jarka Šubíková
Periodicita:
Každou noc

EXTRA

7. srpna 2006 v 19:47
Bulvárně zpravodajský magazín. Příběhy, kuriozity, dramatické situace, celebrity
Konečně ty správné zprávy!
Náplň magazínu tvoří zajímavé reportáže s velmi širokou paletou témat. Magazín EXTRA přinášÍ takové náměty, na které v běžném zpravodajství nezbývá čas ani prostor. Nechybí reportáže o zajímavých společenských událostech, kuriozitách, dramatických osudech známých i neznámých lidí, reportáže ze záchranných i zásahových akcí, unikátní lékařské zákroky, střípky ze života celebrit či neobvyklé situace a události z celého světa.
Reportáže televize Prima získává dvěma způsoby - točí vlastní z domácího prostředí a pro zahraniční témata využívají zahraniční agentury - zejména RTL Explosiv.
Periodicita:
denně mimo neděle v 19:15

Inkognito

6. srpna 2006 v 11:45 Seriály
Zábavně soutěžní show Petra Vondráčka. Pravidla soutěže jsou jednoduchá. Porota - a zároveň "hádači" - ve složení Dana Morávková, Alice Bendová, Bohumil Klepl a Martin Zounar ve třech kolech hádá profese pozvaných hostů. Ve čtvrtém kole dostanou na oči škrabošku a hádají jméno pozvaného V.I.P. hosta. Víc než o složitou soutěž jde o prostor pro humor, recesi, vyprávění. Těšte se zkrátka na dobrou zábavu. Režie Peter Gerža
Zábavný televizní pořad Inkognito spojuje jednoduchý princip hry s popularitou, vtipem a šarmem účinkujících osobností. Zdrojem zábavy v tomto cyklickém pořadu jsou na jedné straně improvizované vystoupení a poznámky zkušených celebrit, které pod záminkou hádání profese jednotlivých hostů programu vtipnými dialogy baví diváka, a na straně druhé je to odstup diváka, který již od počátku zná profesi hosta a tak s nadhledem sleduje jejich snahu.
Princip hry
Princip hry spočívá v tom, že v pořadu vystupují čtyři osobnosti známé z mediálního prostředí - "hádači", kteří se snaží uhádnout profesi pozvaných hostů. Povolání těchto neznámých hostů je vždy neobvyklé (např. žena pilotka, záchranář horské služby, žena vojačka, vědecký pracovník v zajímavém oboru,...). Před samotným hádáním napoví host "hádačům" slovem nebo gestem předem stanovenou indicii, která se vztahuje k jeho profesi. Takto se odehrávají první tři kola.
Ve čtvrtém, posledním kole, kdy musí "hádači" uhádnou jméno všeobecně známého čestného hosta pořadu, mají na očích nasazené škrabošky, které jim znemožňují vizuálně identifikovat jeho tvář. Aby hosta nemohli poznat ani podle hlasu, moderátor jen tlumočí jeho mimická gesta.
Periodicita:
každý čtvrtek večer
Moderátor:
Petr Vondráček

Rodinná pouta - poslední kapka

5. srpna 2006 v 15:43 Seriály
109. díl - Poslední kapka (1. 8. 2006)
Marie (Renata Visnerová) končí na pozici sekretářky v Premier Glass. Předává svou práci Haničce Zikové (Petra Špindlerová). Prosí ji, aby na Jana (Saša Rašilov) dávala pozor. Marie začne podnikat v butiku, který jí Jan zařídil.
Dvě největší intrikánky a potvory Andrea (Dana Morávková) a Simona (Alice Bendová) se rozhodly spojit síly. Simona si myslí, že by měla Andrea najít ve Švýcarsku někoho, kdo by na rodinu Skálovou našel nějakou špínu. Věří tomu, že každý má nějaký ten škraloup. Andreu totiž ničí, že se její rodina rozpadá a Skálova se spojuje. Andree se podařilo někoho, kdo by mohl na Skálu nějakou špinavost najít. Nechá se však slyšet, že se bojí toho, že je Skála až nechutně čestný.
Eva (Klára Jandová) se opět hádá se svou matkou Pokornou (Jarmila Vlčková). Evě vadí, že její matka nechce přijet do Prahy, ale Eva pořád musí jezdit za ni. Prosí Hynka (Miloslav Mejzlík), aby ji s mámou pomohl. Pokorná sice do Prahy přijede, ale atmosféru to nezlepší. Přijíždí už naštvaná a nic se jí nelíbí. Eva ztratí nervy a udělá to, co nikdy. Začne křičet na svou matku, že se jí člověk ničím nezavděčí. Z toho vznikne nepříjemná hádka, která končí odjezdem Pokorné zpět domů. Vadí ji, že Eva už není její milá holčička. Vidí, že se Eva hodně změnila.
Marcela (Zuzana Dřízhalová) si odvezla svého syna Františka z domu Rubešů. Simona udělá Filipovi (Otto Kallus) scénu. Křičí na něj, že pokud nezasáhne, tak bude mít dítě Marcela. Radí mu, aby na Marcelu poslal právníky a přesvědčuje Filipa o tom, že jim to Marcela dělá naschvál. Filip prosí právníka Sýkoru (Tomáš Matonoha), aby mu pomohl získat Františka zpět. Sýkora ale Filipa upozorní, že Marcela je vzorná matka a proto soud přiřkne dítě jí. František Rubeš (Jan Kačer) přesvědčuje svého syna Filipa, že se při rozvodu má chovat jako gentleman a ne jako prase. Nerad by se za něj styděl.
Prchal (Vlastimil Zavřel ) zaslechl rozčílenou Pokornou (Jarmila Vlčková), která sï stěžovala na to jak se Eva chová a také na to, že nemá ještě děti. Prchal hned běží za Růženou (Valerie Zawadská) a Boháčkovou (Lenka Skopalová), kterým oznámí, že Eva asi nemůže mít děti. Růžena to chce zjistit u Rubešů.